0
powrót
 

diskuze k tématu: Dovoz ojetých vozů na zakázku je stále častější

kategorie zaszeregowania tematu:
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Piątek 29.02.2008 14:20, RE: Dotaz pro redakci Tipcars
A4 napisał:
Tvoje starosti bych chtěl fakt mít - furt dokola řešit, jestli se jedná o reklamu nebo ne. Máš zájem o dovoz ojetiny - přečti si to, nemáš zájem, nečti to, nidko tě nenutí. Ale jak můžeš někdo pořád řešit takovýhl blbiny, to fakt nechápu...
Jestli to nebude tím, že makám v reklamce
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Piątek 29.02.2008 14:43, RE: další firma
anonym napisał:
Za 15 tisic ti pristavim dle tveho vyberu z celeho DE.
Bude stat v Plzni. (nebudu sem davat svuj mail, neb by to byla placena reklama). ale na netu mne najdes...
No jasně,v pohodě.Znám lidi co to dovezou i za deset.Ceny služeb jsou prostě různé.A kvalita taky.Ale proč vykřikovat,že za 25 jsou to vydřiduši. Nikoho se nezastávám,neznám je,ale je přece na každém zda se rozhodne danou službu za danou cenu využít či nikoliv.Některý zedník dělá za 70/hod a přesto si někdo klidně účtuje i 200/h a práci má.Proč si ho lidi berou? Dyť si tu zeď postavím za dva dny dovolený sám a zadarmo.Proč si nechávat lakovat auto,když si ho můžu nastříkat sám...A další a další příklady...
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Piątek 29.02.2008 15:15, RE: Dotaz pro redakci Tipcars
anonym napisał:
Jestli to nebude tím, že makám v reklamce
To, ze makate v reklami agenture je mozna o duvod vic, proc vam tu cenu nerict. Preci jen jste konkurenti navzajem. Kdyz se zeptate nejake firmy ze stejneho odvetvi na jejich technoligie tak vas taky poslou dopr.....s tim, at si vyvinete vlastni postup. At to zaplacene je nebo neni, nikdo nas nenuti to cist nebo to brat jako odrazovy mustek, diky kteremu pak na netu sezeneme dalsi firmy s podobnym zamerenim.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Piątek 29.02.2008 16:55, VW
anonym napisał:
Nemáte někdo se společností auto Place nějaké zkušenosti?? Přemýšlím, že si od nich vezmu auto. Díky.
Auto jsem si u Autoplace koupil konkrétně VW Passat. U příspěvků jsem se moc pobavil. I kdyby to reklama byla tak si ji ta firma zaslouží, nejsou to žádný umaštěný dovozci co stočej tachometr. Konečně to někdo začal dělat pořádně
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Piątek 29.02.2008 17:03, RE: další firma
anonym napisał:
ano, vím o jedné zkušenosti, a dle doslechu asi není jediná tohoto druhu v této firmě. Známý si tam koupil nebouranou Mazdu, zánovní, která byla ještě v záruce. Byl spokojený do té doby, než jel do značkového servisu na nějakou opravu, kterou měli zfouknout v rámci záruky. Problém byl v tom, když ve značkovém servisu zjistil, že vůz byl silně havarován na přední část, tudíž záruka pozbyla platnosti. Jen mu to v tom Auto Palace tak nějak zapomněli říct......
Jinak - ptám se redakce Tip Cars - kol...
asi si sis poplet firmy (možná Auto palac - Mazda) tady žádný Mazdy v záruce neprodávají
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Piątek 29.02.2008 17:07, RE:
A4 napisał:
Máte konkrétní zkušenosti? Napište, to by mě fakt zajímalo, díky.
Auto Place mohu jen doporučit
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Piątek 29.02.2008 20:49, RE: další firma
anonym napisał:
Za 15 tisic ti pristavim dle tveho vyberu z celeho DE.
Bude stat v Plzni. (nebudu sem davat svuj mail, neb by to byla placena reklama). ale na netu mne najdes...
Zadej do vyhledávače - "pan velká huba" - poté asi opravdu najdeš tohoto člověka
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Piątek 29.02.2008 20:57, RE: Dotaz pro redakci Tipcars
anonym napisał:
To, ze makate v reklami agenture je mozna o duvod vic, proc vam tu cenu nerict. Preci jen jste konkurenti navzajem. Kdyz se zeptate nejake firmy ze stejneho odvetvi na jejich technoligie tak vas taky poslou dopr.....s tim, at si vyvinete vlastni postup. At to zaplacene je nebo neni, nikdo nas nenuti to cist nebo to brat jako odrazovy mustek, diky kteremu pak na netu sezeneme dalsi firmy s podobnym zamerenim.
Jen závěrem. Tady je vše absolutně transparentní. Pan Karel z redakce Tipcars zcela nezakrytě propaguje určitou firmu (ačkoliv to nepochopitelně popírá), což by samo o sobě nevadilo. Jediný komu by to mohlo a možná i mělo vadit je jeho zaměstnavatel (pokud mu tedy tento úkol přímo nezadal). Poté se v diskusi stačí zeptat, zda někdo náhodou neví něco o této firmě - a ejhle, 99% všech hodnocení se pohybuje v superlativech. Pan Karel nás ve svém článku odkazuje na rozhovor s majitelem firmy, který je veden takovým stylem, že naposledy jsem podobný četl v Blesku, a byl veden s panem Lachoutem z firmy AAA - ale v tomto bulvárním plátku alespoň přiznají že se skutečně jedná o placenou reklamu.
Pokud se redakce Tipcars rozhodla jít tímto směrem, je to jen a jen jejich svobodná volba, mne to pouze utvrzuje v mém názoru, že jediné co má na těchto stránkách smysl, je prohlídka nabídek jednotlivých prodejců, vše ostatní jako např. recenze, hodnocení a tyto podobné články, má naprosto klesající tendenci, a většinou to je evidentně účelové a cílené navádění zákazníků určitým směrem.
Toť vše....
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Piątek 29.02.2008 21:05, RE: další firma
anonym napisał:
asi si sis poplet firmy (možná Auto palac - Mazda) tady žádný Mazdy v záruce neprodávají
nikoliv, firmu jsem si určitě nespletl. Jen pro tvou informaci, pokud kupuji např. 2 roky staré auto, a automobilka na něj dává např. 3-letou záruku, tak ačkoliv je auto dovezené, a třeba po třetím majiteli, tak záruka se na něj stále vztahuje, a to po celé Evropě. To znamená, že když auto koupíš např. ve Švýcarsku, přivezeš ho do ČR, a poté na něm chceš uplatnit záruku, tak jakýkoliv značkový servis ti záruční opravdu provede.
Problém u tohoto vozu byl, že byl havarován a byl opraven v neznačkovém servisu, čímž záruka samozřejmě pozbývá platnosti.
Doufám že jsem celý případ popsal srozumitelně. Shodou náhod, podobný článek jako tady vyšel před nedávnem na internetu, tuším na serveru idnes.cz (firma asi opravdu propaguje všemi silami - už i na tipcars), a v reakcích jsem kromě těch naprosto účelových a nesmyslných pochval našel i recenzi, kterou psal člověk, jemuž se stalo naprosto totéž.
Tím netvrdím, že firma musí být nutně špatná,nepochybuji o tom, že takovéto případy budou v menšině, ale jen to, že se to prostě stalo. Nic prostě není 100%, tak jak se nám to snaží namluvit podobné reklamy.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Piątek 29.02.2008 21:31, RE: další firma
anonym napisał:
"Jednou z těchto společností je i Auto Place která se zaměřuje na dovoz zánovních automobilů ze Švýcarska, nejčastěji ve stáří kolem tří let. Jejich okamžitá nabídka čítá zhruba 70 vozů, které jsou ihned k dispozici a pokud si z těchto vozů nevyberete, stačí objednat konkrétní požadovaný model třeba přes webové stránky společnosti, a ten vám bude dovezen v termínu 14-ti dnů ze Švýcarska. České prodejní zastoupení jsou minimálně jedenkrát týdně doplňovány vozy z centrálního skladu ve Švýcarsku, k...
Je to tak ale pan Karel tě určitě bude přesvědčovat že tomu tak není. Je to článek na úrovni těch "mountfíldovskejch" z novin ale rád se nechám od pana Karla přesvědčit, že nééé...
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Sobota 01.03.2008 00:43, budoucí zákazník auto place
Když čtu tu výměnu názorů, připadá mi to trapné, řešit zda je to reklama či ne, na takovou firmu jsem čekal a jsem vděčný za info . Už jsem znechucenej všemi těmi bazary. Jen na okraj,na základě tohoto článku jsem je na tuto firmu dnes navštívil na strakonické, můžu říct kloubouk dolu, ještě jsem se nesetkal s tak perfektním přístupem prodejce to jsme toho projel ! Takže já si tam auto 100% kupuji. Budu referovat příští týden.

reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Sobota 01.03.2008 02:49, RE: budoucí zákazník auto place
anonym napisał:
Když čtu tu výměnu názorů, připadá mi to trapné, řešit zda je to reklama či ne, na takovou firmu jsem čekal a jsem vděčný za info . Už jsem znechucenej všemi těmi bazary. Jen na okraj,na základě tohoto článku jsem je na tuto firmu dnes navštívil na strakonické, můžu říct kloubouk dolu, ještě jsem se nesetkal s tak perfektním přístupem prodejce to jsme toho projel ! Takže já si tam auto 100% kupuji. Budu referovat příští týden.

Já právě na základě tohoto článku do firmy Auto Place určitě nepůjdu, ta propagace jakože v jen informativním článku je tak průhledná, že si říkám, že dobrá firma to nemá zapotřebí...
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Sobota 01.03.2008 04:02, Reklama? Karle, přepni to!
anonym napisał:
Já právě na základě tohoto článku do firmy Auto Place určitě nepůjdu, ta propagace jakože v jen informativním článku je tak průhledná, že si říkám, že dobrá firma to nemá zapotřebí...
Čau, no po náročném týdnu v práci se díky Tipcars opět docela bavím. Vzhledem k tomu, že pracuji v marketingovém oddělení jedné farmaceutické firmy a mám na starost např. tiskové zprávy o našich produktech, můžu Vám říct asi tolik: Článek je rozhodně reklama pro firmu Auto Place, nikoliv však dobrý PR článek. Ta propagace firmy je tak do očí bijící, že musím souhlasit s tím, že pro Auto Placeto je spíš medvědí a pro majitele Tipcars.cz k naštvání důvod (pokud totiž tento reklamní článek nepříkázal šéf redaktorovi a editor jej k vydání schválil, pak by měli mít u majitele pěkný problém za to, že obchází jeho příjmy, tedy ty za inzerci) . Dobrý PRkový článek musí splňovat dle našich firemních standardů mnoho kritérií, které jsou však naším know-how. Hlavní kritérium, obecně známe tak proč jej nezmínit však je, že článek se musí tvářit nezávisle a zapadat standardu, aby informace v něm nepůsobily "křiklavě". To se v případu Tipcars jako v několika ostatních nepovedlo a docela sedí to přirovnání k mountfieldovským novinám. Jen pro Vaši informaci, kolik za to dostal redaktor zaplaceno? Myslím, že nic, obecně mají lidé o této části reklamy přehnané očekávání. Buďto to byla protislužba, nebo mu to přikázal šéf (pro redaktora v lepším případě), nebo se autor chtěl někomu ze šéfů zalíbit, protože ví, že...spekuluji: šéfův brácha je spolumajitel apod. PR články se zajímavěji platí až v celostátních denících a opravdu zajímavé je to u celoplošných TV. Ale u tohoto internetovýho inzertního serveru to bude spíš za reklamní igelitku a tužku anebo že dovezou se slevou redaktorovi ze Švýcarska ojetinu , kterou tamní důchodce moc neproprděl
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Sobota 01.03.2008 08:21, RE: VW
anonym napisał:
Auto jsem si u Autoplace koupil konkrétně VW Passat. U příspěvků jsem se moc pobavil. I kdyby to reklama byla tak si ji ta firma zaslouží, nejsou to žádný umaštěný dovozci co stočej tachometr. Konečně to někdo začal dělat pořádně
Souhlasím mám podobné zkušenosti, než mě kamarád poslal k nim byl jsem snad v 10 bazarech, ten rozdíl ve stavu aut a férovému jednaní byl veliký rozdíl. Určitě bych neváhal koupit tam další auto
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Sobota 01.03.2008 08:38, RE: Reklama? Karle, přepni to!
anonym napisał:
Čau, no po náročném týdnu v práci se díky Tipcars opět docela bavím. Vzhledem k tomu, že pracuji v marketingovém oddělení jedné farmaceutické firmy a mám na starost např. tiskové zprávy o našich produktech, můžu Vám říct asi tolik: Článek je rozhodně reklama pro firmu Auto Place, nikoliv však dobrý PR článek. Ta propagace firmy je tak do očí bijící, že musím souhlasit s tím, že pro Auto Placeto je spíš medvědí a pro majitele Tipcars.cz k naštvání důvod (pokud totiž tento reklamní článek nepříká...
souhlas
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Sobota 01.03.2008 09:16, Bulíř - API
anonym napisał:
Čau, no po náročném týdnu v práci se díky Tipcars opět docela bavím. Vzhledem k tomu, že pracuji v marketingovém oddělení jedné farmaceutické firmy a mám na starost např. tiskové zprávy o našich produktech, můžu Vám říct asi tolik: Článek je rozhodně reklama pro firmu Auto Place, nikoliv však dobrý PR článek. Ta propagace firmy je tak do očí bijící, že musím souhlasit s tím, že pro Auto Placeto je spíš medvědí a pro majitele Tipcars.cz k naštvání důvod (pokud totiž tento reklamní článek nepříká...
Doslechl jsem se o živé diskuzi o naši firmě API a.s. Po přečtení příspěvků mi to nedá a rád podal několik vysvětlení. Za tento článek jsme p. Karlovi ani TipCarsu nic nezaplatili. Oslovili nás s žádostí o rozhovor a my jim ho poskytli i s informacemi o naši strategii. Že to nejsou žádné lži se může přijít kdokoli přesvědčit, stejně jako to udělali pánové z redakce. Havarovanou Mazdu viz. článek výše bychom nikdy neprodali. Ten kdo si od nás auto koupil může potvrdit, že si zakládáme na historii a původu vozu. Mimochodem je to skrytá závada a onen - nepoctiví prodávající je povinen vrátit peníze.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Sobota 01.03.2008 09:55, RE: Bulíř - API
Auto Place International a.s. napisał:
Doslechl jsem se o živé diskuzi o naši firmě API a.s. Po přečtení příspěvků mi to nedá a rád podal několik vysvětlení. Za tento článek jsme p. Karlovi ani TipCarsu nic nezaplatili. Oslovili nás s žádostí o rozhovor a my jim ho poskytli i s informacemi o naši strategii. Že to nejsou žádné lži se může přijít kdokoli přesvědčit, stejně jako to udělali pánové z redakce. Havarovanou Mazdu viz. článek výše bychom nikdy neprodali. Ten kdo si od nás auto koupil může potvrdit, že si zakládáme na historii...
Je-li to pravda, pane Bulíři, tak jsou pánové z Tipcars prostě trdla
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Sobota 01.03.2008 12:21, RE: další firma
anonym napisał:
Je to tak ale pan Karel tě určitě bude přesvědčovat že tomu tak není. Je to článek na úrovni těch "mountfíldovskejch" z novin ale rád se nechám od pana Karla přesvědčit, že nééé...
Pane anonyme, možná jste si všiml na ostatních zpravodajských serverech, že PR články nemají aktivní diskuse. Ani tady by tomu nebylo jinak. Tento server si naopak zakládá na nestrannosti, což je dáno nezávislostí na reklamních příjmech od automobilek. Pěkný den
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Sobota 01.03.2008 12:32, RE: Bulíř - API
anonym napisał:
Je-li to pravda, pane Bulíři, tak jsou pánové z Tipcars prostě trdla
Dobrý den, opět se budu opakovat, ale to, že se v textu objeví jméno konkrétní firmy která poskytla informace opravdu neznamená že je celý článek zaplacen touto společností...pokud jste naším pravidelným čtenářem, víte jistě dobře, že se (na rozdíl od médií placených z reklamních příjmů automobilek) nebojíme ani oprávněně kritizovat. V tomto textu navíc nezaznělo ani jedno slovo chvály, přinášíme pouze fakta.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Sobota 01.03.2008 22:28, RE: budoucí zákazník auto place
anonym napisał:
Když čtu tu výměnu názorů, připadá mi to trapné, řešit zda je to reklama či ne, na takovou firmu jsem čekal a jsem vděčný za info . Už jsem znechucenej všemi těmi bazary. Jen na okraj,na základě tohoto článku jsem je na tuto firmu dnes navštívil na strakonické, můžu říct kloubouk dolu, ještě jsem se nesetkal s tak perfektním přístupem prodejce to jsme toho projel ! Takže já si tam auto 100% kupuji. Budu referovat příští týden.

Osobně za sebe a myslím si, že i za mnohé anonymy a neanonymy - poreferujte. Fakt by mě to zajímalo, jak to chodí, jejich přístup apod. Taky zvažuji koupi auta ... Dík
reagować
1 2 3 4


przep. aktualizację
ten temat obserwujesz

zakończyć obserwację danego tematu




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, wszelkie prawa zastrzeżone.