0
powrót
 

diskuze k tématu: Dovoz ojetých vozů na zakázku je stále častější

kategorie zaszeregowania tematu:
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Piątek 04.12.2009 12:50, RE: bez předmětu
anonym napisał:
Dávejte si pozor na firmu KSH Profit !!!. Koupil jsem od nich auto a až když jsem je přebíral, zjistil jsem, že originální klíček je od jiného auta. Bohužel jsem jim uvěřil, že jde o omyl a že se vše vyřeší. Klíček dodnes nemám a situaci musím řešit na svoje náklady.
Máte pravdu pane, dávat si pozor na firmu KSH profit nestačí. Koupili jsme u nich vůz, který byl deklarován jako "TOP STAV", auto bylo hezké a budilo dojem, že je technicky v pořádku (navíc to bylo přes známost). Netrvalo ani čtrnáct dní a žačala odcházet elektronika (alarm, centrál, páčka pod volantem), vrcholem bylo zjištění, že auto je bouráno s tím, že je hnuto zadní kolo. Skutečná třešníčka na dortu však přišla v zápětí, kdy totálně odešla převodovka (asi po 2000 km užívání). Navíc při placení byla snaha deklarovat na paragonu (o kupní smlouvě nemohla být ani řeč) podstatně menší čásku, než byla kupní cena. Jednalo se tedy o pokus o zjevný daňový únik.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Piątek 04.12.2009 12:51, ksh profit
Dávat si pozor na firmu KSH profit nestačí. Koupili jsme u nich vůz, který byl deklarován jako "TOP STAV", auto bylo hezké a budilo dojem, že je technicky v pořádku (navíc to bylo přes známost). Netrvalo ani čtrnáct dní a žačala odcházet elektronika (alarm, centrál, páčka pod volantem), vrcholem bylo zjištění, že auto je bouráno s tím, že je hnuto zadní kolo. Skutečná třešníčka na dortu však přišla v zápětí, kdy totálně odešla převodovka (asi po 2000 km užívání). Navíc při placení byla snaha deklarovat na paragonu (o kupní smlouvě nemohla být ani řeč) podstatně menší čásku, než byla kupní cena. Jednalo se tedy o pokus o zjevný daňový únik.
reagować
1 2 3 4


przep. aktualizację
ten temat obserwujesz

zakończyć obserwację danego tematu




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, wszelkie prawa zastrzeżone.