0
powrót
 

diskuze k tématu: Toyota Corolla

kategorie zaszeregowania tematu: japonská vozidla
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 02.11.2006 16:20, Vzkaz pro DEKTRA1
Doufam ze sem Ti to znechutil ale ty tvoje zvasty se nedali.....ZDAR
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 02.11.2006 16:23, RE: 2 dektr1
Petr napisał:
Když někdo dělá řidiče, většina lidí z kontextu pochopí, že tento muž v nich vozí někoho jiného (nejspíš onoha majitele). Pár příspěvků od živatele, který tady začal první s rejpáním do slováků, jsem už četl. To nemá cenu dál rozebírat. Ale pro ty ostatní, co se hned přidali... nezapomínejte, že polovina národa má na slovensku příbuzné. Je mi za vás hanba! Možní byste se měli více věnovat rozebíráním faktů o autech, než se strefovat do někoho, kdo si dá tu práci, že sedne a napíše pár vět, kter...
Úplně s tebou souhlasím.Škoda,že tady nejdou dávat body, stejně jako na diskuzích,za kvalitní názor...u mě by jsi bod měl jistý!!! Ještě bych něco podotkl k té spotřebě.Myslím,že motor je ještě nezajetý a že až si sedne,tak se zmenší i spotřeba (která už i ted se mě nezdá na známku 4 v hodnocení)
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 02.11.2006 19:22, RE: spotřeba
Max napisał:
Udávaná spotřeba mi přijde vzhledem k většinové jízdě po městě a po dálnici úplně v pořádku. Při jízdě plynulou rychlostí kolem 90km/h může být klidně o litr nižší, neb motor si jen tak přicucává.
tvuj ocas se přicucává
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 02.11.2006 20:11, RE: spotřeba
olaf napisał:
tvuj ocas se přicucává
K blití - většina Vašich názorů a pravopis ve většině Vašich příspěvků!
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Niedziela 05.11.2006 08:14, RE: spotřeba
DEKTR1 napisał:
JA VUBEC NEVIM PROC SEM PISOU SLOVACI: VE VSEM JSOU 100LET ZA VOPICEMA A PISOU PRO MENE CHAPAVE. MADARI NEMAJ TIP CARS??........ZDAR
ozval sa potomok protektoratu
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Niedziela 31.12.2006 16:48, RE: spotřeba
anonym napisał:
ozval sa potomok protektoratu
Teď tomu nějak nerozumím, my jsme teda potomci protektorátu a co jste teda Vy? Myslím, že Slovákům nenadáváme do nácků, takže by ses mohl taky mírnit, ne?
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 15.05.2008 09:06, Pán se diví vyšší spotřebě?
To by to po té dálnici nesměl švihat 150-160, jak popisuje, ale 120, při kterých se s průměrem dostane na výrobcem uváděné hodnoty...
reagować
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, wszelkie prawa zastrzeżone.