0
powrót
 

diskuze k tématu: Renault Laguna Grandtour 1. generace

kategorie zaszeregowania tematu: francouzská vozidla
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Poniedziałek 18.02.2008 12:31, Dave alias autor
Zdravím všechny,
jsem mile překvapen že mi tu recenzi zavěsili. Narazil jsem na ní až dnes. Diky za vaše reakce. Letem světem jsem mrkl na diskuzi a jen bych dodal:
- kombinovaná spotřeba od prosince do dnes 6,8 l/100 km. Ve městě tolik co značky dovolí, mezi městy 90-110 km/h, dálnice 130-150 km/h., furt jede radio a klima. Včera jsem to dotankovával, po malém sčotu mi to sedí s palubním počítačem. Věřte, nevěřte.
- kupuji Lagunu 1,8 protože bych rád ten z nádrže vytékající benzín pro svou stávající 1,6 16V Ta to fakt neumí, což považuji za další mínus 16-ti ventilových motorů.
- to Vepř. Tak zamiloval bych to nenazval, ale jestli to tak vidíš.... Je to moje první kára a vyhovuje mi jak pořizovacími tak i provozními náklady, není to taková tuctovka (bez urážky) jako některé domácí či německé ojetny, vevniř je placu do aleluja, cestování je měkké což mě osobně vyhovuje.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Wtorek 01.04.2008 10:47, Dave alias autor, něco o spotřebě
Brno - Uh. Brod - Žilina - Ružomberok - Levoča, nějaké to mrcasení se po okolí, a zpěr - celkem 802 km/Pá-So-Ne. Řidič a jeden cestující (oba 190 cm/85kg), teplota vzduchu +2 až + 10 C, dva bágly + dvě menší zavazadla.
V obci a na silnicích I třídy dle pravidel, dálnice (krásné a velmi pěkně průjezdné) 140-160km/hod (motor má mezi 3800-4200 ot/min. úžasný zvuk). Slovenští policajti nechť prominou.
Suma sumárum: 6,3 l/100 Km, 50,5 l/Shell V-Power/popsaná trať.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Niedziela 20.04.2008 19:59, laguna
Před nějakým rokem jsem také vlastnil Lagunu 2,0 RXE motor 8 ventil s průměrnou spotřebou 7,5-8 lt při neustále zapnuté klimatizaci a rychlostech 90-110 silnice 130-150 dalnice
reagować
1 2 3


Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, wszelkie prawa zastrzeżone.