0
powrót
 

diskuze k tématu: Nová rádia ve starších vozech

kategorie zaszeregowania tematu: poradna, ostatní
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Środa 05.11.2008 07:35, RE: Rádio nepatří do auta, ale do obýváku
David V napisał:
Já myslím, že to je část image: Golf II, Kadett GSi, i Škoda 1xx, Favorit, ztmavená skla s bublinkami, jak se nepodařilo folii dokonale nalepit, hlasitá hudba (typu kužkař), podmračený drsný výraz viditelný pouze skrz čelní sklo, kšiltovka dozadu nebo bosohlav, levá ruka drží volant v jeho nejvyšším místě, přičemž přímka vedená oběma rameny je kolmá k silnici. Činná plocha reflektorů snížena, aby se co nejvíce přiblížila výrazu řidiče. Nedostatečné zatlumení odcházejících výfukových plynů má vyv...
Tak to je opravdu perfektni a barvity popis, neceho co opravdu nesnasim.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Środa 05.11.2008 08:55, RE: Rádio nepatří do auta, ale do obýváku
Kylie napisał:
Já bez hudby řídit snad ani neumím a byť klasiku moooc ráda (co od bacha "preferujete"? Já Weihnachts-oratorium s J.E.Gardiner a Goldber var. s G. Gould a Brandeburgische Konzerte (spíše první 3) s Pinchas Zukerman (máme i "slavnější" nahrávku s N. Marriner, ale ta "moje" se mi líbí "víc")
Ale byť doma klasiku "běžně" posloucháme, do auta mi moc "nejde". Chvíli jsem to zkoušela s Die Zauberflöte (tu mám moc ráda) do auta mi to ale nějak "nejde" - tam raději "obyč" pop - třeba Annett Louisan neb...
V autě z Bacha poslouchám Braniborské koncerty, protože mě to uklidňuje. Třeba AC/DC nebo Hendrix u mě vedou k nebezbečným tikům... Většinou nakonec poslouchám něco mezi, od Vltavy přes starýho Claptona, J.A.R., Linkin Parky, znáte to, no prostě co naskočí v changeru. S těmi dálnicemi máte recht, ale nejhorší jsou podle mě některé úseky dálnice München-Salzburg. Ta na Hof z Regensburgu aspoň není tolik frekventovaná.
Jo, taky si někdy říkám, jestli se dostaví v mojí už hóóó´dně starý mapě zakreslená dálnice (resp. projekt) Regensburg-Rosenheim. Dokonce ani nevím, jestli se staví, či zda se o ní ještě vůbec uvažuje.
JInak jezdím s Legacy, na dálnici existují vhodnější dostavníky než tohle auto.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Środa 05.11.2008 10:40, RE: Rádio nepatří do auta, ale do obýváku
Kyle napisał:
V autě z Bacha poslouchám Braniborské koncerty, protože mě to uklidňuje. Třeba AC/DC nebo Hendrix u mě vedou k nebezbečným tikům... Většinou nakonec poslouchám něco mezi, od Vltavy přes starýho Claptona, J.A.R., Linkin Parky, znáte to, no prostě co naskočí v changeru. S těmi dálnicemi máte recht, ale nejhorší jsou podle mě některé úseky dálnice München-Salzburg. Ta na Hof z Regensburgu aspoň není tolik frekventovaná.
Jo, taky si někdy říkám, jestli se dostaví v mojí už hóóó´dně starý mapě zak...
Legacy?!? To jsem mívala. Nu, není to sice typický dálniční křižník, ale "ohne Problem" - pravda Brumla je na dálničnědálkové trasy "vhodnější".
AC/DC - Highway to Hell jsem kdysi slyšela 2x - poprvé a naposled .-)
S kým, s jakým dirigentem máte ty Braniborské (já ty "změny" názvů nepříliš ráda ... Regensburg-Řezno, ale i Moldau-Vltava) tedy Brandenburg k.?
Máte pravdu München - Salzburg je "děsivá" a neustále přeplněná (ta dávno plánovaná dálnice Rosenheim - Regensburg tam opravdu CHYBÍ!)
Jak jsem řekla, klasiku MOC ráda (doma HLAVNĚ tu), ale v autě mi to nějak "nejde", tam potřebuji něco "dynamičtějšího", to snad raději Britney Spears ,-)
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Piątek 07.11.2008 12:19,
Všechno má 2 strany mince. V době, kdy jdou ceny dolů se sleduje každá koruna, která na autě zůstane na marži. Máme hodně aut po prvním majiteli (zpravidla jde o ukončené operativní leasingy), tady všude autoradio ani koberce nenajdete, protože si je majitel odnesl do dalšího auta. A potom do dalšího a dalšího. V autech je díra. Když tam dám rádio za 500,- zákazník bude řvát, že takovou šunku nechce. Když tam dám radio za 3.000,- musím je odečíst z marže ! A ještě je taky varianta, že zákazník prostě neuznává jiné rádio než za 7.000,-Takže si zákazníci rozmyslete, co vlastně chcete.
V době, kdy se auta pronajímají (nikoliv vlastní) beru diskuze o tom, že se prodává auto bez radia jako prkotinu.
reagować
olex21
ilość wystąpień2
data registracji24.03.2016
Cztwartek 31.03.2016 16:39, rádio
Já osobně jsem měnil zabudované autorádio, vyšlo mě to levněji než si pořizovat full výbavu :)
podělím se s vámi se svými zkušenostmi: /smazáno admin/
tady na této stránce mi poskytli potřebné info a pomohli mi se vším, spokojenost!
reagować
1 2


przep. aktualizację
ten temat obserwujesz

zakończyć obserwację danego tematu




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, wszelkie prawa zastrzeżone.