0
powrót
 

diskuze k tématu: Detlef Wittig - Prodej roomsteru zahájíme v Česku

kategorie zaszeregowania tematu:
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Wtorek 17.01.2006 00:16, tak to bych se divil
Nemůžu uvěřit vlastní očím co tu čtu !! Prý kvalitní auto - ten kdo má fábii mi určitě dá za pravdu, že kvalitní moc není. A že prý dobrá zůstatková hodnota - dobře, jeté škodovky jsou opravdu dražší než konkurence, ale kdo ví proč. Žádný zázrak to teda není !! :D
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Wtorek 17.01.2006 09:32, RE: tak to bych se divil
gaspaco napisał:
Nemůžu uvěřit vlastní očím co tu čtu !! Prý kvalitní auto - ten kdo má fábii mi určitě dá za pravdu, že kvalitní moc není. A že prý dobrá zůstatková hodnota - dobře, jeté škodovky jsou opravdu dražší než konkurence, ale kdo ví proč. Žádný zázrak to teda není !! :D
Ve srovnání napr. s Renaulty, Fiaty apod. jsou treba Octavie jiste velice trvanliva auta, nemluve o Daciich a podobnych lacinych pseudoautech. Kvalitu bych Skodovce neupiral, i kdyz ne vsechno se povede. Ale za tu cenu patri k nejlepsim (sam ji nevlastnim a ani nehodlam, jen jsem s mnoha jezdil). Vysoke ceny ojetych vozu jsou zpusobene obecnym povedomim o jejich kvalite, dobrou dostupnosti servisu, ktery je "na kazdem rohu" a predevsim tim, ze skodovky jak nove, tak i ojete jsou zdaleka nejkupovanejsi - vysokou poptavkou.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Wtorek 17.01.2006 21:27, RE: tak to bych se divil
gaspaco napisał:
Nemůžu uvěřit vlastní očím co tu čtu !! Prý kvalitní auto - ten kdo má fábii mi určitě dá za pravdu, že kvalitní moc není. A že prý dobrá zůstatková hodnota - dobře, jeté škodovky jsou opravdu dražší než konkurence, ale kdo ví proč. Žádný zázrak to teda není !! :D
Kvalita Fabie a Octavie je už někde jinde, než třeba u Felicie, to byl hroznej sráč. V rodině máme Fabii a novou Octavii a jsme maximálně spokojeni..oproti dřívějším Renaultům.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Wtorek 17.01.2006 23:43, dobře no
Já jsem to napsal hlavně kvůli tomu, že za pět a půl let co máme Fabii, se mi zdá, že ta kvalita je tak průměrná. Čekal jsem asi hodně po novým autě, docela mě Fabia zklamala :( Co se týče Octávie tak netuším jak na tom bude, ale určitě ji udržovat ve výborném stavu stojí hodně investic, hlavně kvůli technické náročnosti vozu.
reagować


przep. aktualizację
ten temat obserwujesz

zakończyć obserwację danego tematu




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, wszelkie prawa zastrzeżone.