0
powrót
 

diskuze k tématu: Auta z půjčoven mizí na Balkáně

kategorie zaszeregowania tematu:
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Wtorek 22.07.2008 02:00, auto je zranitelná věc :-(
Jednou bylo v zimě posoleno a měl jsem nějaké pojížďky, tak se mi nechtělo vytahovat do té soli můj stroj. Tak jsem si na lítačku půjčil na 2 dny Superba. Během 30 sec opsali občanku a řidičák, ani se moc nedívali zda jsem to na fotce já. Záloha 10.000,- a bylo po všem a tradá vrum vrum. Hned mě to překvapilo, že to na první pohled to mají málo zajištěné. (pro všechy najivky, nějaký skrytý Sherlog nic neznamená). Osobně se půjčovnám divím. Já bych auto půjčoval jen kdyby zákazník na smlouvu udělal otisk svých prstů, tak by bylo aspoň jasno. Rychlé jednoduché, po vrácení auta skartujeme.... Spíš mě štvou ti pouliční čorkaři rádií a kol. A že jich není málo. Zrovna včera jsem byl do noci u přítelkyně, sedíme spolu v noci po tmě na balkóně když v tom pod okny vydíme jak mladý tlustý cikora chodí od auta k autu a všem nos na okýnko. Samozřejmě že vytáhl z pod mikiny jakýsi vercajk (dlouhé rovné + malé zahnuté) a začal se jedné Oktávce montovat trochu neomaleně do dvěří. Sice Oktávkáře nemusím, ale nebezpečí sbližuje, tak beru kladivo a v tichoti po tmě letím dolů ze schodů, že na něho vybafnu takovým způsobem, že se po*ere. Bohužel dole ve vchodě mají osvětlení na pohyb, tak jsem ho vyplašil a začal zdrhat ještě než jsem se k němu dostal. Mno tak uvidíme do budoucna. Fakt auto do hlídané garáže nebo v něm pořád sedět, jinak to nejde
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Wtorek 22.07.2008 07:26, RE: auto je zranitelná věc :-(
Fénix56 napisał:
Jednou bylo v zimě posoleno a měl jsem nějaké pojížďky, tak se mi nechtělo vytahovat do té soli můj stroj. Tak jsem si na lítačku půjčil na 2 dny Superba. Během 30 sec opsali občanku a řidičák, ani se moc nedívali zda jsem to na fotce já. Záloha 10.000,- a bylo po všem a tradá vrum vrum. Hned mě to překvapilo, že to na první pohled to mají málo zajištěné. (pro všechy najivky, nějaký skrytý Sherlog nic neznamená). Osobně se půjčovnám divím. Já bych auto půjčoval jen kdyby zákazník na smlouvu ud...
Základ je ten, že v chorvatsku a srbsku se dá s kradeným autem normálně jezdit a nikdo to tam neřeší... Jsou to šmejdi.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Wtorek 22.07.2008 08:14, Rene
Prosím Vás a kterýpak že model od Škody je luxusní jak se píše v článku?
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Wtorek 22.07.2008 09:48, RE: Rene
anonym napisał:
Prosím Vás a kterýpak že model od Škody je luxusní jak se píše v článku?
Osel by ti to řek.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Wtorek 22.07.2008 13:48, RE: Rene
anonym napisał:
Prosím Vás a kterýpak že model od Škody je luxusní jak se píše v článku?
Mego za superba/za auto pro normalního pracujícího je luxusni az az.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Wtorek 22.07.2008 14:22, RE: Rene
watchtower napisał:
Mego za superba/za auto pro normalního pracujícího je luxusni az az.
jenže za mega se dá při sundání škoda klapek z očí sehnat něco opravdu luxusního co nevypadá jak volha po faceliftu
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Wtorek 22.07.2008 14:27, RE: Rene
anonym napisał:
jenže za mega se dá při sundání škoda klapek z očí sehnat něco opravdu luxusního co nevypadá jak volha po faceliftu
ještě doplním nejde ani tak o to že by třeba byl superš..d špatnej ale o to že jeho cena mu není uměrná
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Wtorek 22.07.2008 15:00, RE: auto je zranitelná věc :-(
Fénix56 napisał:
Jednou bylo v zimě posoleno a měl jsem nějaké pojížďky, tak se mi nechtělo vytahovat do té soli můj stroj. Tak jsem si na lítačku půjčil na 2 dny Superba. Během 30 sec opsali občanku a řidičák, ani se moc nedívali zda jsem to na fotce já. Záloha 10.000,- a bylo po všem a tradá vrum vrum. Hned mě to překvapilo, že to na první pohled to mají málo zajištěné. (pro všechy najivky, nějaký skrytý Sherlog nic neznamená). Osobně se půjčovnám divím. Já bych auto půjčoval jen kdyby zákazník na smlouvu ud...
Asi celkově vydělávají tak, že pokud jim někdo nějaký auto zčoruje, tak je to nebolí. Je otázkou, jestli 1/3 jejich vozovýho parku není zase ze zemí na západ od nás. Na vojně nás mazáci vždycky učili, že se nic nekrade, pouze se věci přemisťují a tak je to i u aut - ze západu k nám, od nás na východ a atd. Nezničitelný koloběh života.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Wtorek 22.07.2008 23:44, ať si odvezou, ale TDI
Zajímavé, že si neodvezou Oktávie Tractor Diesel Injection nebo potuzené Audi A6 v pohřebních barvách i s jejich majiteli. PS: Superb I gen luxusní? ou dneska je už zase apríla.
reagować


przep. aktualizację
ten temat obserwujesz

zakończyć obserwację danego tematu




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, wszelkie prawa zastrzeżone.