0
powrót
 

diskuze k tématu: Změna: všichni řidiči "dýchat" nemusí

kategorie zaszeregowania tematu:
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Wtorek 02.02.2010 13:59, Nevadi
Ja nevim, me to nevadi ze bych dychal pri kazdem kontrolovani. Tolik me to nezdrzi a hlavne kdyz se vymiti alkohol u ridicu. Chtelo by to nejaky test i na osatni drogy hlavne travu atd....Ja jsem pro. Poctivec se nema ceho bat a zdreni je minimalni a nepoctivec? Dobre mu tak...
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Wtorek 02.02.2010 14:31, RE: Nevadi
mufik.martin napisał:
Ja nevim, me to nevadi ze bych dychal pri kazdem kontrolovani. Tolik me to nezdrzi a hlavne kdyz se vymiti alkohol u ridicu. Chtelo by to nejaky test i na osatni drogy hlavne travu atd....Ja jsem pro. Poctivec se nema ceho bat a zdreni je minimalni a nepoctivec? Dobre mu tak...
souhlasím...když mě zastaví, tak jim klidně vždycky dýchnu. Nechápu lidi, co se proti tomu tak bouří, když přitom jde vlastně jako by vám kontrolovali řidičák a techničák, tak vám kontrolují jen alkohol. A jaké narušení svobody co jsem četl na různých fórech...za volant alkohol prostě nepatří. Až se to naučíme, tak pak nebude takový zákon třeba
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Wtorek 02.02.2010 15:33, RE: Nevadi
Alcides napisał:
souhlasím...když mě zastaví, tak jim klidně vždycky dýchnu. Nechápu lidi, co se proti tomu tak bouří, když přitom jde vlastně jako by vám kontrolovali řidičák a techničák, tak vám kontrolují jen alkohol. A jaké narušení svobody co jsem četl na různých fórech...za volant alkohol prostě nepatří. Až se to naučíme, tak pak nebude takový zákon třeba
Daleko víc jezdí nasmrkanejch borců a prochází jim to... nechal bych lízat při každé příležitosti...
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Środa 03.02.2010 07:27, RE: Nevadi
mufik.martin napisał:
Ja nevim, me to nevadi ze bych dychal pri kazdem kontrolovani. Tolik me to nezdrzi a hlavne kdyz se vymiti alkohol u ridicu. Chtelo by to nejaky test i na osatni drogy hlavne travu atd....Ja jsem pro. Poctivec se nema ceho bat a zdreni je minimalni a nepoctivec? Dobre mu tak...
V zásadě jsem pro totéž, nicméně nějaká tolerance do 0,25 promile by být měla. Nejde jen o nějaké malé pívečko po obědě, ale pokud někdo bere léky či používá ústní vodu nebo před jízdou sežere talíř švestek, nebude mu moc příjemné při každém sebemenším nadýchání prokazovat absenci alkoholu formou krévní zkoušky.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Środa 03.02.2010 12:00, RE: Nevadi
mufik.martin napisał:
Ja nevim, me to nevadi ze bych dychal pri kazdem kontrolovani. Tolik me to nezdrzi a hlavne kdyz se vymiti alkohol u ridicu. Chtelo by to nejaky test i na osatni drogy hlavne travu atd....Ja jsem pro. Poctivec se nema ceho bat a zdreni je minimalni a nepoctivec? Dobre mu tak...
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2010010102
reagować


przep. aktualizację
ten temat obserwujesz

zakończyć obserwację danego tematu




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, wszelkie prawa zastrzeżone.