0
powrót
 

diskuze k tématu: Ženeva 2010 - nejkrásnější hostesky

kategorie zaszeregowania tematu:
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 11.03.2010 01:19, snad jen 6-23-38-39-47
Dobří hoši se dostanou do nebe, ti zlobiví na Pattayu....nicméně fotky nic extra, myslím že zdejší kolorit tj. polovička pana Šikla by (po outdoorovém odmaskování) většině hostesek rybník vypálila!!! ...pěkné jsou 6-23-38-39-47 Naopak s 29-41-46-57 si děláte srand srandu.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 11.03.2010 06:27, RE: snad jen 6-23-38-39-47
Ráďa napisał:
Dobří hoši se dostanou do nebe, ti zlobiví na Pattayu....nicméně fotky nic extra, myslím že zdejší kolorit tj. polovička pana Šikla by (po outdoorovém odmaskování) většině hostesek rybník vypálila!!! ...pěkné jsou 6-23-38-39-47 Naopak s 29-41-46-57 si děláte srand srandu.
není škaredých žen...
...je jen málo upito
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 11.03.2010 07:01, RE: snad jen 6-23-38-39-47
T.J. napisał:
není škaredých žen...
...je jen málo upito
Viděli jsme lepší, šu..li jsme horší.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 11.03.2010 08:30, Hustý
Co to je? Čekal jsem nejkrásnější hostesky a ne Michaela Jacksona (41) !!!
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 11.03.2010 08:43,
7 a 33 Jinak nic moc. V česku potkáte na ulici hezčí,jo češky jso nejhezčí:)
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 11.03.2010 09:11, Zklamani
Nechci delat nejkeho odbornika na zenskou krasu, ale zda se to jen me, nebo ty holky nejsou az tak krasne? Maji vsechny dokonalou postavu, jsou vysoke, stihle, ale v obliceji me neprijdou nic moc, obzvlaste kdyz si je predstavim bez make-upu. Nemyslim to ted zle, ale prijde mi, ze spousta kamaradek a ma byvala pritelkyni meli 100x hezkci obliceje a oci. Ano meli asi o 30 cm mene na vysce a o nejake to kilco navic, ale ja myslel, ze jsou tohle vcelku dobre placene modelky pro prezentaci aut...?takze bych cekal asi takovou tu casopisovou holku vcetne te tvaricky a krasnych oci...
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 11.03.2010 09:23, RE: Zklamani
mufik.martin napisał:
Nechci delat nejkeho odbornika na zenskou krasu, ale zda se to jen me, nebo ty holky nejsou az tak krasne? Maji vsechny dokonalou postavu, jsou vysoke, stihle, ale v obliceji me neprijdou nic moc, obzvlaste kdyz si je predstavim bez make-upu. Nemyslim to ted zle, ale prijde mi, ze spousta kamaradek a ma byvala pritelkyni meli 100x hezkci obliceje a oci. Ano meli asi o 30 cm mene na vysce a o nejake to kilco navic, ale ja myslel, ze jsou tohle vcelku dobre placene modelky pro prezentaci aut...?ta...
Jeden můj kamarád říká - málo hezkých hlav
A já říkám - nejsou škaredé ženy, je jen příliš mnoho světla.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 11.03.2010 09:40, RE: Zklamani
David V napisał:
Jeden můj kamarád říká - málo hezkých hlav
A já říkám - nejsou škaredé ženy, je jen příliš mnoho světla.
mnoho svetla a malo piv :) ted vazne, me to prijde jako ze vybirali podle miry 90-60-90 a vysoke holky,ale zapomely ze jsou chlapi co zvednou i oci nad uroven hrudniku :)
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 11.03.2010 10:55, RE: Zklamani
David V napisał:
Jeden můj kamarád říká - málo hezkých hlav
A já říkám - nejsou škaredé ženy, je jen příliš mnoho světla.
No když už je to tak odlehčený...
Ono, asi by to "šlo" se všemi, krom moralisty a metrosexuálního frikulína kdo by striktně jakoukoli z nich zdarma a po měsíčním celibátu k jednomu použití odmítl...
Otázka spíše zní, jestli slečny mají taky "pod kapotou"
Moje osobní zkušenost s takovými "žirafami", které tvoří obloženinu různým výrobkům a produktům, jsou až na vyjímky dost tristní. Většinou jsou ještě vychrtlejší, než to vypadá na obrázku a stav kůže pod vrstvami make upu bývá sázka do loterie (většinou je to katastrofa, kůže nedýchá, je flekatá, póry jsou zvětšené a hladověním pokožka zestárlá a dehydratovaná). Pokud se člověk nechce ukájet hlazením dobře vyrýsovaných kosti a nelíbí se mu mužské proporce některých sexuálních znaků, je dobré zůstat u obdivu tak z deseti metrů. Samostatnou kapitolou je samozřejmě diskuse s takovým typem, ale to bych přeskočil o to ani moc nejde, když se vedle toho člověk nechce probouzet denně.
Abych vysvětlil svůj postoj ke kostem povlečenými kůží: osobně jsem horňák a dolňák v největší myslitelné míře, preferuji typ přesýpacích hodin (dokonce čím výraznější proporce tím lépe) a k tomu zdravou alabastrovou pleť, hezké živé oči, jemné rysy a inteligence v pohledu (typ postavy třeba Iva Kubelková). Párkrát jsem takový typ zkusil, ale vždy to bylo estetické zklamání. Nesmí se na mě nikdo zlobit, ale to co je ve fotogalerii, je sbírka "modelek", o kterých je společensky žádoucí a módou diktované, aby se líbily. Můj názor je, že jsou to věšáky na hadry s minimálním sexuálním nábojem (ale jek říkám, osobní preference jsou věcí každého soudruha )

reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 11.03.2010 11:29, RE: snad jen 6-23-38-39-47
Reno napisał:
Viděli jsme lepší, šu..li jsme horší.
My jsme říkali "daleko, daleko horší" )
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 11.03.2010 11:41, RE: Zklamani
typek napisał:
No když už je to tak odlehčený...
Ono, asi by to "šlo" se všemi, krom moralisty a metrosexuálního frikulína kdo by striktně jakoukoli z nich zdarma a po měsíčním celibátu k jednomu použití odmítl...
Otázka spíše zní, jestli slečny mají taky "pod kapotou"
Moje osobní zkušenost s takovými "žirafami", které tvoří obloženinu různým výrobkům a produktům, jsou až na vyjímky dost tristní. Většinou jsou ještě vychrtlejší, než to vypadá na obrázku a stav kůže pod vrstvami make upu bývá sázka do loterie ...
Já mám rád hezké, chytré, inteligentní a přiměřeně sebevědomé ženy. Z fotek toho moc nepoznám, a strávit s každou pár hodin povídáním je tak na 2 roky dovolené... Nicméně s (asi) větší částí by stačilo pár minut... Ale kombinace inteligentní - krásná - štíhlá - sexy - "normální" - existuje. Přistupoval bych k tomu tak, že ta děvčata jsou tam na očumování, nic víc.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 11.03.2010 11:47, RE: Zklamani
Pepe napisał:
Já mám rád hezké, chytré, inteligentní a přiměřeně sebevědomé ženy. Z fotek toho moc nepoznám, a strávit s každou pár hodin povídáním je tak na 2 roky dovolené... Nicméně s (asi) větší částí by stačilo pár minut... Ale kombinace inteligentní - krásná - štíhlá - sexy - "normální" - existuje. Přistupoval bych k tomu tak, že ta děvčata jsou tam na očumování, nic víc.
Je to jak s auty. Každýmu se líbí silný sporťáky. Ty ale dost žerou peníze a nic moc se v nich neodveze, takže si nakonec většina koupí kombíka.
Ale ta kombinace pěkné - rychlé - prostorné auto existuje. Namátkou Vectra OPC kombi nebo Mondeo SST220 kombi nebo Honda Accord 2.4 wagon
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 11.03.2010 11:56, Niektore krasne, ostatne zrudy
Tie co su fakt pekne su tieto: 30 a 60, 33, 38 a 39, 53, 54 a 55, 64, 66, 67, tie su naozaj peknucke. Ostatne su PEKNE JAK CESTA DO ROBOTY, cize zrudy.

- Pridte 14 aprila na Autosalon do Bratislavy, tam uvidite krasne kusky, nenadarmo sa vravi ze slovenky su najkrajsie na svete.

reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 11.03.2010 12:53, Hmmm...
Ráďa napisał:
Dobří hoši se dostanou do nebe, ti zlobiví na Pattayu....nicméně fotky nic extra, myslím že zdejší kolorit tj. polovička pana Šikla by (po outdoorovém odmaskování) většině hostesek rybník vypálila!!! ...pěkné jsou 6-23-38-39-47 Naopak s 29-41-46-57 si děláte srand srandu.
Tak v tomhle panoptiku něco vybrat... Ale musím říct, že osobu na fotce č.41 jsem poznal. Stála mě dvě stovky a jeden z jejích kolegů mi psal nad vchodové dveře K+M+B 2010...
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 11.03.2010 14:48, Ojejda
Snad jen děvče č.19 - 20
Ale jinak na ulici potkám každou druhou hezčí...bohudík
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Piątek 12.03.2010 02:57, dárky pro novináře
Hostesky, herečky, to je fuk. Beztak je dostali novináři aby se jim do ženevy oplatilo jet Ale na koho zbylo číslo 41, ten moc hezkou reportáž nenapíše.
reagować


przep. aktualizację
ten temat obserwujesz

zakończyć obserwację danego tematu




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, wszelkie prawa zastrzeżone.