0
powrót
 

diskuze k tématu: Spolehlivé auto? Sledujte nejen značku, ale i rok výroby

kategorie zaszeregowania tematu:
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Środa 08.10.2008 13:55, Mela
To zas bude mela.
To je snad jasné, že se žlutí andělé volají až se auto zastaví, a to ze 2 základních důvodů:
1. v motoru není co zapálit
2. v motoru není čím zapálit (u naftových vozů skoč na bod 1 )
S upadeným výfkem nebo nefunkční elmag. spojkou klimy nikdo anděle volat nebude.
Jinak se domnívám, že statistiky mají nějakou vypovídací hodnotu od 3 roku, kdy se vychytají dětské nemoci, do 10-12 roku, kdy začnou postupně věkem a opotřebením odcházet důležité podskupiny (spojka, převodovka, brzdový válec, motor). Tam je podle mě těžiště statistiky spolehlivosti automobilů.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Środa 08.10.2008 17:32, statistika
Tak nevím jestli se špatně nedívám, ale nikde nevidím kompletní statistiku k nahlédnutí.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 09.10.2008 03:36, Ludia
Dotázek, kolik měsíců je ze zákona záruka na skryté vady u ojetýho vozidla? Já mám za to, že 6 měsíců, ale kdosik mi říkal že 3 měsíce, tak si nejsem nějak jistej...
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 09.10.2008 11:06, Adolf Stalin
Článek o.k., ale pozor na chyby. Jinak by to s váma taky mohlo jít S KOPCE.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 09.10.2008 11:55, RE: Adolf Stalin
Adolf Stalin napisał:
Článek o.k., ale pozor na chyby. Jinak by to s váma taky mohlo jít S KOPCE.
To psal asi někdo ještě ze staré školy, kdy se to řídilo pravidlem směrem dolů. To se změnilo na pravidlo Z (koho čeho 2.p).
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 09.10.2008 23:38, RE: Adolf Stalin
David V napisał:
To psal asi někdo ještě ze staré školy, kdy se to řídilo pravidlem směrem dolů. To se změnilo na pravidlo Z (koho čeho 2.p).
To tak někdy je, že ručně to pisatel napíše dobře a bez váhání, kdežto na PC někdy nacvaká hrubky až se sám diví hehe. ...Stejně spolehlivost auta je taky dána tím, jak se o něj majitel stará. To je taky důvod, proč jsou na tom sporťáky docela dobře. Protože jsou to prostě víkendové lásky do kterých majitelům není za těžko zainvestovat.
Proto nejmenovaný nesvítící, hlučný a nestabilní matador zkončil na předposledním místě.
reagować


przep. aktualizację
ten temat obserwujesz

zakończyć obserwację danego tematu




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, wszelkie prawa zastrzeżone.