0
powrót
 

diskuze k tématu: Módní policie TipCars.com hodnotí Škodu Fabia

kategorie zaszeregowania tematu: česká vozidla
Tycoon
ilość wystąpień62
data registracji05.11.2011
Wtorek 27.05.2014 21:02, Falešná koncovka výfuku
Falešná koncovka výfuku mi v duchu dnešní doby nepřijde směšná. Když ji můžou mít nová Škoda Octavia RS TDI nebo tCitroen C5 v ceně tři čtvrtě milionu, proč by ji nemohla mít 12letá Fabia za 30 tisíc?
reagować
Reno
ilość wystąpień1352
data registracji30.03.2010
Środa 28.05.2014 08:45, RE: Falešná koncovka výfuku
Tycoon napisał:
Falešná koncovka výfuku mi v duchu dnešní doby nepřijde směšná. Když ji můžou mít nová Škoda Octavia RS TDI nebo tCitroen C5 v ceně tři čtvrtě milionu, proč by ji nemohla mít 12letá Fabia za 30 tisíc?


Mně zase nepřijde směšné to vymezování se vůči takovým autům... každý ať si s autem dělá co chce, směšnější mi přijde znáček M na dieselovém třílitru...

reagować
David V
ilość wystąpień2063
data registracji16.05.2007
Środa 28.05.2014 09:28, RE: Falešná koncovka výfuku
Reno napisał:
Tycoon napisał:
Falešná koncovka výfuku mi v duchu dnešní doby nepřijde směšná. Když ji můžou mít nová Škoda Octavia RS TDI nebo tCitroen C5 v ceně tři čtvrtě milionu, proč by ji nemohla mít 12letá Fabia za 30 tisíc?
Mně zase nepřijde směšné to vymezování se vůči takovým autům... každý ať si s autem dělá co chce, směšnější mi přijde znáček M na dieselovém třílitru...


Víš co, jak kdy. Tady mi to nevadí, protože je to jen pár samolepek, ale ospoilerovamá se 2-ma výfuky, křídlem a falešným vstupem pro mezichladič by mi vadila. Nemám rád, když auto se tváří, že je něco, co není.
reagować
A4
ilość wystąpień134
data registracji09.05.2007
Środa 28.05.2014 11:11, RE: Falešná koncovka výfuku
David V napisał:
Reno napisał:
Tycoon napisał:
Falešná koncovka výfuku mi v duchu dnešní doby nepřijde směšná. Když ji můžou mít nová Škoda Octavia RS TDI nebo tCitroen C5 v ceně tři čtvrtě milionu, proč by ji nemohla mít 12letá Fabia za 30 tisíc?
Mně zase nepřijde směšné to vymezování se vůči takovým autům... každý ať si s autem dělá co chce, směšnější mi přijde znáček M na dieselovém třílitru...
Víš co, jak kdy. Tady mi to nevadí, protože je to jen pár samolepek, ale ospoilerovamá se 2-ma výfuky, křídlem a falešným vstupem pro mezichladič by mi vadila. Nemám rád, když auto se tváří, že je něco, co není.


Tady bych spíš souhlasil s Renem.
Já bych místo řešení takovýchhle blbostí uvítal, kdyby se tady na TipCarsu objevovaly fundovanější a obsáhlejší odpovědi na různé technické dotazy a typy aut, něco ve stylu M. Vaculíka nebo M. Oborníka. Současné stručné a na informace chudé odpovědi a recenze kolikrát hravě předčí i některé příspěvky v diskuzi pod nimi
reagować
David V
ilość wystąpień2063
data registracji16.05.2007
Środa 28.05.2014 11:33, RE: Falešná koncovka výfuku
A4 napisał:
David V napisał:
Reno napisał:
Tycoon napisał:
Falešná koncovka výfuku mi v duchu dnešní doby nepřijde směšná. Když ji můžou mít nová Škoda Octavia RS TDI nebo tCitroen C5 v ceně tři čtvrtě milionu, proč by ji nemohla mít 12letá Fabia za 30 tisíc?
Mně zase nepřijde směšné to vymezování se vůči takovým autům... každý ať si s autem dělá co chce, směšnější mi přijde znáček M na dieselovém třílitru...
Víš co, jak kdy. Tady mi to nevadí, protože je to jen pár samolepek, ale ospoilerovamá se 2-ma výfuky, křídlem a falešným vstupem pro mezichladič by mi vadila. Nemám rád, když auto se tváří, že je něco, co není.
Tady bych spíš souhlasil s Renem. Já bych místo řešení takovýchhle blbostí uvítal, kdyby se tady na TipCarsu objevovaly fundovanější a obsáhlejší odpovědi na různé technické dotazy a typy aut, něco ve stylu M. Vaculíka nebo M. Oborníka. Současné stručné a na informace chudé odpovědi a recenze kolikrát hravě předčí i některé příspěvky v diskuzi pod nimi


M. Borského a hlavě S. Stýbla - ti chybí zase mně.
reagować
Pepe
ilość wystąpień1136
data registracji09.05.2007
Środa 28.05.2014 13:18, RE: Falešná koncovka výfuku
Tycoon napisał:
Falešná koncovka výfuku mi v duchu dnešní doby nepřijde směšná. Když ji můžou mít nová Škoda Octavia RS TDI nebo tCitroen C5 v ceně tři čtvrtě milionu, proč by ji nemohla mít 12letá Fabia za 30 tisíc?


Ona má nová C5 nějakou falešnou koncovku výfuku? Sem si nevšiml...
reagować
Tycoon
ilość wystąpień62
data registracji05.11.2011
Środa 28.05.2014 17:35, RE: Falešná koncovka výfuku
Pepe napisał:
Tycoon napisał:
Falešná koncovka výfuku mi v duchu dnešní doby nepřijde směšná. Když ji můžou mít nová Škoda Octavia RS TDI nebo tCitroen C5 v ceně tři čtvrtě milionu, proč by ji nemohla mít 12letá Fabia za 30 tisíc?
Ona má nová C5 nějakou falešnou koncovku výfuku? Sem si nevšiml...

Dokonce dvě. Bývá to na "lepších" specifikacích.
reagować
Pepe
ilość wystąpień1136
data registracji09.05.2007
Środa 28.05.2014 18:57, RE: Falešná koncovka výfuku
Tycoon napisał:
Pepe napisał:
Tycoon napisał:
Falešná koncovka výfuku mi v duchu dnešní doby nepřijde směšná. Když ji můžou mít nová Škoda Octavia RS TDI nebo tCitroen C5 v ceně tři čtvrtě milionu, proč by ji nemohla mít 12letá Fabia za 30 tisíc?
Ona má nová C5 nějakou falešnou koncovku výfuku? Sem si nevšiml...
Dokonce dvě. Bývá to na "lepších" specifikacích.


A není ta "lepší specifikace" 3,0 HDi? Tam to na "ozdobu" nebude. U dvoulitrů je normální koncovka. Podobně umístěné výfuky v nárazníku má P 508 2,2 GT. Taky to tam není pro parádu...
reagować
Tycoon
ilość wystąpień62
data registracji05.11.2011
Cztwartek 29.05.2014 07:12, RE: Falešná koncovka výfuku
Pepe napisał:
A není ta "lepší specifikace" 3,0 HDi? Tam to na "ozdobu" nebude. U dvoulitrů je normální koncovka. Podobně umístěné výfuky v nárazníku má P 508 2,2 GT. Taky to tam není pro parádu...

Viděl jsem to třeba u 2.2 HDi. Do spodní části nárazníku jsou integrovány dvě chromované koncovky výfuku "efektních" tvarů. Skutečná koncovka výfuku je však jak u klasického dieselu - tzn. končí těsně před nárazníkem zahnutá směrem dolů. Aby to šlo vidět, musíš se mrnout pod nárazník. Má to i DS5.
reagować
Abík
ilość wystąpień93
data registracji20.01.2009
Środa 04.06.2014 08:53, Každému podle jeho gusta.
Romská komunita to má ráda. Občas vídám se snědým řidičem Octavii I generace. To je pastva.
reagować




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, wszelkie prawa zastrzeżone.