0
powrót
 

diskuze k tématu: Ruce z volantu! Teď couvá váš parkovací asistent

kategorie zaszeregowania tematu:
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Środa 01.08.2007 18:55, jj, bojím se o své zaparkované auto v řadě
protože kdejakej troba mi zkouluje přední značku ne-li něco horšího. Ale mezera +1,4m. To je docela parodie, skoro by mě zajímalo, kde to využije. A druhá věc. Ono je pěkné, že auto umí zaparkovat, ale co vyjet ven? Když někdo neumí zaparkovat tak je možnost, že z takového místa sám nevyjede a bude bezradný
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Środa 01.08.2007 19:26, RE: jj, bojím se o své zaparkované auto v řadě
anonym napisał:
protože kdejakej troba mi zkouluje přední značku ne-li něco horšího. Ale mezera +1,4m. To je docela parodie, skoro by mě zajímalo, kde to využije. A druhá věc. Ono je pěkné, že auto umí zaparkovat, ale co vyjet ven? Když někdo neumí zaparkovat tak je možnost, že z takového místa sám nevyjede a bude bezradný
Navíc co udělám v jednosměrce, kde se smí parkovat na obou stranách? Kam dam blinkr, aby to začlo hledat místo???
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Środa 01.08.2007 23:25, RE: jj, bojím se o své zaparkované auto v řadě
anonym napisał:
Navíc co udělám v jednosměrce, kde se smí parkovat na obou stranách? Kam dam blinkr, aby to začlo hledat místo???
Ono se to vychytá, za 20 let to bude běžné jako např mlhové světla či klimatizace. Jinak se staršími (byť dlouhými) auty se parkuje líp, to je pravda. Ty nové napufané kulaťáky jsou horší mno. Stejně stačí jak bude senzor od bláta a budete v pytli. Parkovat se musí umět a dost lidí to neumí!!! Zejména řidičky malých aut. Audi A8 bývá rovnoběžně s obrubníkem ve vzdálenosti 10cm a uprostřed chlívku. Fiat Punto celý šejrem, jedno kolo na chodníku, auto natlačené na začátku chlívku a vedlejší škrtlé.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Piątek 03.08.2007 14:13, RE: jj, bojím se o své zaparkované auto v řadě
Ráďa napisał:
Ono se to vychytá, za 20 let to bude běžné jako např mlhové světla či klimatizace. Jinak se staršími (byť dlouhými) auty se parkuje líp, to je pravda. Ty nové napufané kulaťáky jsou horší mno. Stejně stačí jak bude senzor od bláta a budete v pytli. Parkovat se musí umět a dost lidí to neumí!!! Zejména řidičky malých aut. Audi A8 bývá rovnoběžně s obrubníkem ve vzdálenosti 10cm a uprostřed chlívku. Fiat Punto celý šejrem, jedno kolo na chodníku, auto natlačené na začátku chlívku a vedlejší škrtlé.
No práve ja najčastejšie vidím že neschopná ženská má práve nejaké obrovské auto. Bohatý manžel kúpi paničke nadupané SUV s ktorým potom dotyčná nevie zaparkovať. Česť výnimkám..
reagować


przep. aktualizację
ten temat obserwujesz

zakończyć obserwację danego tematu


Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, wszelkie prawa zastrzeżone.