0
powrót
 

diskuze k tématu: Poslanci: Zákaz volání řidiče šikanuje

kategorie zaszeregowania tematu:
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Piątek 02.11.2007 07:45, V kolone
No tedy kontrolovat zase telefonovani v kolone me prijde jako totalni blbost. Jsem sice odpurce, aby se za volantem telefonovalo, a to predevsim ve mestech, kde mame mnohem vice veci na sledovanovi nez trab na okresce ci dalnici, kde nejsou semafory, chodci a tolik znacek, ale v kolone, kde stojite, pak zaradite jednincku ujedete par kroku a opet brzdite tam me kontrola telefonovani prijde opravdu na hlavu
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Piątek 02.11.2007 09:34, Logika ...
Nechápu, jakou to má logiku: policajti nejsou schopni pokutovat telefonování během jízdy, tak to povolíme ... ?
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Piątek 02.11.2007 10:07, Šikana
Ono policajti a vůbec zákony jako takové, mně velmi šikanují. Co já chudák si mám počít, nemůžu si dělat co chci, bé, bé.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Piątek 02.11.2007 11:21, RE: V kolone
mufik.martin napisał:
No tedy kontrolovat zase telefonovani v kolone me prijde jako totalni blbost. Jsem sice odpurce, aby se za volantem telefonovalo, a to predevsim ve mestech, kde mame mnohem vice veci na sledovanovi nez trab na okresce ci dalnici, kde nejsou semafory, chodci a tolik znacek, ale v kolone, kde stojite, pak zaradite jednincku ujedete par kroku a opet brzdite tam me kontrola telefonovani prijde opravdu na hlavu
Mufíku, souhlas. Při jízdě v koloně (kdy jedu krokem, jinak by na inlinech nestíhali), je telefonování jediná užitečná věc, co můžu dělat.. Pozn.: stejně ale mám ve všech autech BT hansfree...
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Piątek 02.11.2007 16:04,
Dneska se už za pět tisíc dá koupit telefon s bluetooth i s headsetem a je telefonování za volantem vyřešeno.
Roman Š.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Piątek 02.11.2007 16:49, Pane Šejch
a co takhle povolit 2,5 promile- to byla myslím vaše naměřená hodnota tak se nezlobte že mi ty vaše návrhy připadají úchylné ze své podstaty. Kozel na zahradu nepatří!
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Piątek 02.11.2007 18:43, nebuďte vyvalenci předposraní
povolit telefon, zrušit úplně rychlostní limity na dálnici, na normální cestě zdvihnout na 120, město na 60. V kritických místech snížit. Proč jezdit všude stejně POMALU?
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Piątek 02.11.2007 22:20, Ruku na srdce
Trochu je to přehnané. Telefon bych zakázal,i když někdy volám,ale raději zajedu na kraj. Ale i když máte Handsfree a přemýšlíte u hovoru,nezareagujete na jakoukoliv náhlou změnu na cestě tak rychle. Vždycky se něco šidí,buď hovor nebo jízda .
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Sobota 03.11.2007 00:14, Michal
Me prijde zakaz telefonovani zbytecny. Podle stejneho pravidla by na me pri rizeni nesmely mluvit deti, manzelka by se nesmela na nic ptat...... Rozptyluje to pozornost. Uprimne se mi zda lepsi pro pozornost za volantem s manzelkou telefonovat, nez ji mit vedle sebe. Take navrhuji odstranit vsechny poutace kolem cest, take rozptyluji mou pozornost {uz podle slova "poutace"}. Za jizdz bzch zakazal jist, pit, hovorit, kourit atd....
Sam mam automat, drzet telefon me nijak neomezuje, presto ani v kolone, kdy nemusim tu "jednicku" radit, mi Policie muze dat pokutu a pridelit body....
Automatum ve bych telefonovani nezakazoval.
Pekneho vecera vsem,
M.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Sobota 03.11.2007 07:59, RE: Ruku na srdce
Marcus napisał:
Trochu je to přehnané. Telefon bych zakázal,i když někdy volám,ale raději zajedu na kraj. Ale i když máte Handsfree a přemýšlíte u hovoru,nezareagujete na jakoukoliv náhlou změnu na cestě tak rychle. Vždycky se něco šidí,buď hovor nebo jízda .
Máš pravdu, Handsfree nic neřeší, i když ho používám, stejně jsem zabraný do hovoru a přiznávám, že řízení se prostě tak nevěnuju, nejsem soustředěný. Pronic zanic neměli řidiči autobusů, nebo jestli ještě mají? - Nemluvte za jízdy s řidičem.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Sobota 03.11.2007 18:40,
Zákaz telefonování smysl vzásadě má. Ne však jáko zákaz, ale právě proto, aby nutil zkrátit hovor na nezbytně dlouhou míru. Proto se domnívám že byl zaveden. PS: hlídat telefonování v zácpě je jako měřit 50ku na 2 proudu na konci města = pouze záměrná šikana.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Środa 07.11.2007 21:22, RE: Ruku na srdce
Marcus napisał:
Trochu je to přehnané. Telefon bych zakázal,i když někdy volám,ale raději zajedu na kraj. Ale i když máte Handsfree a přemýšlíte u hovoru,nezareagujete na jakoukoliv náhlou změnu na cestě tak rychle. Vždycky se něco šidí,buď hovor nebo jízda .
Musím souhlasit. Jezdím hodně. Mám jednoznačně zjištěné, že pokud se auto, teda řidič, chová za jízdy nestandartně je za tím telefonování. Né jednou jsem na to málem i doplatil. Telefonování odvádí pozornost od řízení. Při řízení by se nemělo ani kouřit, ani pít. Sledují, že se telefonuje čím dal víc, jako by se nechumelilo. stáva se to "sportem".Řídit, sledovat provoz před sebou, za sebou , vlevo ,vpravo, a reagovat na tyto situaca a k tomu řešit problémy přes telefon, je nereálne.
reagować


przep. aktualizację
ten temat obserwujesz

zakończyć obserwację danego tematu




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, wszelkie prawa zastrzeżone.