0
powrót
 

diskuze k tématu: Petr Pražský: Rozsah černého trhu s palivy v Česku už je neúnosný

kategorie zaszeregowania tematu:
tomaskrtek
ilość wystąpień982
data registracji18.03.2008
Wtorek 12.03.2013 09:43, nesouhlasím
tohle je zářný příklad jak se snaží velcí a rádoby seriózní hráči zlikvidovat konkurenci. pochopí už někdy že ne každý si dá marži na litr tři až pět korun? že jsou provozovatelé kterým stačí koruna aby se uživili? že půllitrovka koly může stát dvacku a ne pětatřicet? jedinej důvod proč se zastavím na Shellce je kafe-to mají fakt dobrý. ale nevidím jedinej rozumnej důvod proč tam brát benzín. zvláště poté co se prokázalo že Shell VP-R je shit, takže prémiovku beru pouze u OMV. teda když je do čeho. s normálním autem jezdím do Tesca kde mají desetinásobně větší výtoč oproti Shellce a o tři kačky levnější, nebo k Primě kde je výtoč díky ceně ještě větší. a to je to pravé co Shellce leží v žaludku. stejně to zaváží z jedné rafinérie takže je to shodná tekutina u všech. vyjímkou jsou pokud vím pouze u OMV kde si část na jihu situovaných pump zaváží z Rakouska.
reagować
David V
ilość wystąpień2063
data registracji16.05.2007
Wtorek 12.03.2013 10:47, RE: nesouhlasím
tomaskrtek napisał:
tohle je zářný příklad jak se snaží velcí a rádoby seriózní hráči zlikvidovat konkurenci. pochopí už někdy že ne každý si dá marži na litr tři až pět korun? že jsou provozovatelé kterým stačí koruna aby se uživili? že půllitrovka koly může stát dvacku a ne pětatřicet? jedinej důvod proč se zastavím na Shellce je kafe-to mají fakt dobrý. ale nevidím jedinej rozumnej důvod proč tam brát benzín. zvláště poté co se prokázalo že Shell VP-R je shit, takže prémiovku beru pouze u OMV. teda když je do čeho. s normálním autem jezdím do Tesca kde mají desetinásobně větší výtoč oproti Shellce a o tři kačky levnější, nebo k Primě kde je výtoč díky ceně ještě větší. a to je to pravé co Shellce leží v žaludku. stejně to zaváží z jedné rafinérie takže je to shodná tekutina u všech. vyjímkou jsou pokud vím pouze u OMV kde si část na jihu situovaných pump zaváží z Rakouska.


Shell taky neberu. Jednak byl na nich kdysi škraloup s naftou a jednak jsem párkrát obyč benzín zkouShell, ale neshledal jsem rozdíl např. tehdy oproti JETu, se kterým jsem za nižší ceny byl velmi spokojen. Je to zvláštní, ale nemám Shell spojený s kvalitou, vnímám ho drahý obyč. benzín.
reagować
Pepe
ilość wystąpień1136
data registracji09.05.2007
Wtorek 12.03.2013 11:33, RE: nesouhlasím
tomaskrtek napisał:
tohle je zářný příklad jak se snaží velcí a rádoby seriózní hráči zlikvidovat konkurenci. pochopí už někdy že ne každý si dá marži na litr tři až pět korun? že jsou provozovatelé kterým stačí koruna aby se uživili? že půllitrovka koly může stát dvacku a ne pětatřicet? jedinej důvod proč se zastavím na Shellce je kafe-to mají fakt dobrý. ale nevidím jedinej rozumnej důvod proč tam brát benzín. zvláště poté co se prokázalo že Shell VP-R je shit, takže prémiovku beru pouze u OMV. teda když je do čeho. s normálním autem jezdím do Tesca kde mají desetinásobně větší výtoč oproti Shellce a o tři kačky levnější, nebo k Primě kde je výtoč díky ceně ještě větší. a to je to pravé co Shellce leží v žaludku. stejně to zaváží z jedné rafinérie takže je to shodná tekutina u všech. vyjímkou jsou pokud vím pouze u OMV kde si část na jihu situovaných pump zaváží z Rakouska.


Pozor, ten VP-R je šit jenom u nás, v D má opravdu deklarované vlastnosti! Možná právě tohle by nám měl p. ing. Pražský vysvětlit... Jenže on jakoukoliv ostřejší otázku shodí větou "k tomu nemůžu nic říct"... Tak má poslat za sebe tiskovýho mluvčího, když neví, jak to má vysvětlit.... Jenom kecy o ničem. Léta beru od Esso/Agip, na Shell jsem jezdil jen při oné "cenové neválce", a to jen pro benzín...
reagować
Reno
ilość wystąpień1352
data registracji30.03.2010
Wtorek 12.03.2013 13:45, RE: nesouhlasím
Na Shellce nevezmu benzín nikdy!!! Nikdy!!!! Doufám, že si to tady přečtete pane Pražský Tankuji OMV a benzinu, když mi záleží na kvalitě, když ne, vezmu kdekoliv. Ale na Shellce, která je o dvě až
tři koruny dražší NIKDY!
reagować
free78
ilość wystąpień300
data registracji19.09.2008
Wtorek 12.03.2013 15:30, pěkné WC, benzín bez přidané hodnoty
na shellce mají jen pěkné čisté WC, to je jediné positivum. Bohužel benzín kvalitnější není. Naopak. Pan Pražský spolu se zbytkem vedení rozhodl, že nám blbým čechům to stačí a nepoznáme to.
reagować
tomaskrtek
ilość wystąpień982
data registracji18.03.2008
Wtorek 12.03.2013 15:37, RE: pěkné WC, benzín bez přidané hodnoty
free78 napisał:
na shellce mají jen pěkné čisté WC, to je jediné positivum. Bohužel benzín kvalitnější není. Naopak. Pan Pražský spolu se zbytkem vedení rozhodl, že nám blbým čechům to stačí a nepoznáme to.


jj, říká se tomu ´´specifický trh´´. vědí to operátoři (mobilní), ví to Henkell, a teď to ví i Shell. je to dražší tak to přeci musí být lepší, ne?!
reagować
Petr S
ilość wystąpień1250
data registracji28.11.2008
Środa 13.03.2013 23:55, Používám aplikaci Pumpdroid pro Android
která zobrazuje ceny pump v okolí. A když jsme byli na dovolené v Jižních Čechách v létě, tak jsem díky té aplikaci zjistil, že je Shell nejlevnější široko daleko od penzionu. A protože Šelka byla i nejblíž, tak jsem tam bral benzín celkem rád Tehdy měli asi výtoč dobrou, tím pádem snad i kvalitu.
reagować
Reno
ilość wystąpień1352
data registracji30.03.2010
Cztwartek 14.03.2013 20:11, RE: Používám aplikaci Pumpdroid pro Android
Petr S napisał:
která zobrazuje ceny pump v okolí. A když jsme byli na dovolené v Jižních Čechách v létě, tak jsem díky té aplikaci zjistil, že je Shell nejlevnější široko daleko od penzionu. A protože Šelka byla i nejblíž, tak jsem tam bral benzín celkem rád Tehdy měli asi výtoč dobrou, tím pádem snad i kvalitu.


máš chybu v nicku, má ta být Petr P.

reagować
Petr S
ilość wystąpień1250
data registracji28.11.2008
Cztwartek 14.03.2013 21:59, RE: Používám aplikaci Pumpdroid pro Android
Reno napisał:
Petr S napisał:
která zobrazuje ceny pump v okolí. A když jsme byli na dovolené v Jižních Čechách v létě, tak jsem díky té aplikaci zjistil, že je Shell nejlevnější široko daleko od penzionu. A protože Šelka byla i nejblíž, tak jsem tam bral benzín celkem rád Tehdy měli asi výtoč dobrou, tím pádem snad i kvalitu.
máš chybu v nicku, má ta být Petr P.


Asi jsem trochu natvrdlý, ale nechápu :)
reagować
Reno
ilość wystąpień1352
data registracji30.03.2010
Piątek 15.03.2013 08:13, RE: Používám aplikaci Pumpdroid pro Android
Petr S napisał:
Reno napisał:
Petr S napisał:
která zobrazuje ceny pump v okolí. A když jsme byli na dovolené v Jižních Čechách v létě, tak jsem díky té aplikaci zjistil, že je Shell nejlevnější široko daleko od penzionu. A protože Šelka byla i nejblíž, tak jsem tam bral benzín celkem rád Tehdy měli asi výtoč dobrou, tím pádem snad i kvalitu.
máš chybu v nicku, má ta být Petr P.
Asi jsem trochu natvrdlý, ale nechápu :)


Tak se podívej na nadpis článku

reagować
Petr S
ilość wystąpień1250
data registracji28.11.2008
Poniedziałek 18.03.2013 00:08, RE: Používám aplikaci Pumpdroid pro Android
Reno napisał:
Petr S napisał:
Reno napisał:
Petr S napisał:
která zobrazuje ceny pump v okolí. A když jsme byli na dovolené v Jižních Čechách v létě, tak jsem díky té aplikaci zjistil, že je Shell nejlevnější široko daleko od penzionu. A protože Šelka byla i nejblíž, tak jsem tam bral benzín celkem rád Tehdy měli asi výtoč dobrou, tím pádem snad i kvalitu.
máš chybu v nicku, má ta být Petr P.
Asi jsem trochu natvrdlý, ale nechápu :)
Tak se podívej na nadpis článku


Aha, tak to jo
reagować


przep. aktualizację
ten temat obserwujesz

zakończyć obserwację danego tematu




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, wszelkie prawa zastrzeżone.