0
powrót
 

diskuze k tématu: Pavlína Senić - nejraději couvám

kategorie zaszeregowania tematu:
mupet
ilość wystąpień24
data registracji01.02.2011
Cztwartek 25.02.2016 08:52, to je provokace?
Promiňte, ale píši to tady již podruhé...článek o relativně neznámé ženě, které navíc auta nezajímají. Proč? To není opravdu nikdo jiný (např. soutěžní jezdci apod.), kdo by vám poskytl rozhovor? Tohle je fakt bída "vážená redakce".
reagować
Schumi/nick
ilość wystąpień50
data registracji08.08.2014
Cztwartek 25.02.2016 09:38, Senic
Mupete to je dobry,ja uz tohle psal nevim kolikrat,ale jak vidis,jako hrach na zed.....Souhlas s Tebou!
reagować
Reno
ilość wystąpień1352
data registracji30.03.2010
Cztwartek 25.02.2016 11:40, sf asdfsf fs adsf daf
Když si koupím noviny, je v nich krom pro mně zajímavých informací ještě třeba inzerce, bazar, rubrika "vzpomínáme", dění ze sportu. Polovina z těch věcí mně nezajímá a tudíž je nečtu. Ale nikdy by mně nenapadlo psát jim, proč to tam dávají:)
Je to prostě jedna z rubrik zdejšího serveru a když nechci, číst ji prostě nebudu.
reagować
danet - redakce TipCars
ilość wystąpień538
data registracji16.11.2012
Cztwartek 25.02.2016 14:02, Rozhovory se známými osobnostmi
Dobrý den všem, děkujeme za Vaše připomínky k článkům. V minulosti už jsem také na podobný dotaz odpovídala, a to, že v sekci rozhovor se známou osobností připravujeme i rozhovory s lidmi z branže, tedy např. s automobilovými závodníky (viz http://www.tipcars.com/magazin-martin-kolomy-na-dakar-se-pripravuji-cely-rok-8216.html). Na druhou stranu existuje určité procento čtenářů, kteří si rádi přečtou o tom, jak řídí známí herci či zpěváci. Inu 100 lidí, 100 chutí. Přeji všem hezké odpoledne.
reagować
mupet
ilość wystąpień24
data registracji01.02.2011
Cztwartek 25.02.2016 15:23, RE: sf asdfsf fs adsf daf
Reno napisał:
Když si koupím noviny, je v nich krom pro mně zajímavých informací ještě třeba inzerce, bazar, rubrika "vzpomínáme", dění ze sportu. Polovina z těch věcí mně nezajímá a tudíž je nečtu. Ale nikdy by mně nenapadlo psát jim, proč to tam dávají:)Je to prostě jedna z rubrik zdejšího serveru a když nechci, číst ji prostě nebudu.


Ale nejde o to, že bych to nečetl....já si rád a klidně přečtu tuhle rubriku, ale pokud je to rozhovor s člověkem , který nemá v autům a pod vůbec žádný vztah, tak mi to na serveru o autech připadá o ničem. Howgh
reagować


przep. aktualizację
ten temat obserwujesz

zakończyć obserwację danego tematu




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, wszelkie prawa zastrzeżone.