0
powrót
 

diskuze k tématu: Pavel Soukup: Kalábrii jsem dal na jeden zátah

kategorie zaszeregowania tematu:
Paul
ilość wystąpień773
data registracji07.11.2008
Środa 29.01.2014 10:16, skvělý dabér ale herec i v soukromí
Tohoto člověka si cením jen proto, že výborně namluvil Švarcíka, ale jinak jsem ho nikdy celkově nemusel (což je pochopitelně můj subjektivní pocit a názor), ale ten se mi potvrdil jak se vloni stala ta tragická nehoda ne rally, kdy zahynuly mladé holky.... Ihned z příživnických médií a hlásných troub začalo volat po okamžitém zákazu, aniž by bylo jasné proč se to vlastně stalo. Byla zrovna okurková sezóna, ale i tak... No a pak jsem slyšel, myslím na Č. rozhlase, rozhovor s panem Soukupem, co si o tom myslí, a beru, že každý má právo na svůj názor, ale p. Soukup odpovídal tak, jak začínající ambiciózní reportér chtěl a jaký byl v tu dobu postoj většinové (laické) veřejnosti, tj. okamžitě rally zakázat, bez uvedení důvodu. Navíc to znělo hrozně hraně. Asi jako když souzený odpovídá přesně podle toho, jak ho naučil advokát.

Jasně, rally není úplně bezpečná zábava a každoročně je x mrtvých po celém světě, ale nikdo ty lidi nenutil tam být. Ale na kouření, v běžném provozu, válkách apod. zemřou miliony lidí ročně a často byli zcela nevinní a jen byli v nesprávnou dobu na nesprávném místě.

Stručně řečeno, i kdyby všichni zůstali ležet v posteli, tak může někdo zahynou ne vlastní vinou.
reagować
Pepe
ilość wystąpień1136
data registracji09.05.2007
Cztwartek 30.01.2014 11:51, RE: skvělý dabér ale herec i v soukromí
Paul napisał:
Tohoto člověka si cením jen proto, že výborně namluvil Švarcíka, ale jinak jsem ho nikdy celkově nemusel (což je pochopitelně můj subjektivní pocit a názor), ale ten se mi potvrdil jak se vloni stala ta tragická nehoda ne rally, kdy zahynuly mladé holky.... Ihned z příživnických médií a hlásných troub začalo volat po okamžitém zákazu, aniž by bylo jasné proč se to vlastně stalo. Byla zrovna okurková sezóna, ale i tak... No a pak jsem slyšel, myslím na Č. rozhlase, rozhovor s panem Soukupem, co si o tom myslí, a beru, že každý má právo na svůj názor, ale p. Soukup odpovídal tak, jak začínající ambiciózní reportér chtěl a jaký byl v tu dobu postoj většinové (laické) veřejnosti, tj. okamžitě rally zakázat, bez uvedení důvodu. Navíc to znělo hrozně hraně. Asi jako když souzený odpovídá přesně podle toho, jak ho naučil advokát. Jasně, rally není úplně bezpečná zábava a každoročně je x mrtvých po celém světě, ale nikdo ty lidi nenutil tam být. Ale na kouření, v běžném provozu, válkách apod. zemřou miliony lidí ročně a často byli zcela nevinní a jen byli v nesprávnou dobu na nesprávném místě. Stručně řečeno, i kdyby všichni zůstali ležet v posteli, tak může někdo zahynou ne vlastní vinou.


Člověk, který mentoruje ve spotech Besipu o bezpečnosti na silnicích, by se zrovna "Kalábrií na 1 zátah" prsit nemusel... Kázat vodu a pít víno, tím si mě teda nezíská
reagować
Fanda
ilość wystąpień551
data registracji28.09.2008
Cztwartek 30.01.2014 12:15, RE: skvělý dabér ale herec i v soukromí
Pepe napisał:
Paul napisał:
Tohoto člověka si cením jen proto, že výborně namluvil Švarcíka, ale jinak jsem ho nikdy celkově nemusel (což je pochopitelně můj subjektivní pocit a názor), ale ten se mi potvrdil jak se vloni stala ta tragická nehoda ne rally, kdy zahynuly mladé holky.... Ihned z příživnických médií a hlásných troub začalo volat po okamžitém zákazu, aniž by bylo jasné proč se to vlastně stalo. Byla zrovna okurková sezóna, ale i tak... No a pak jsem slyšel, myslím na Č. rozhlase, rozhovor s panem Soukupem, co si o tom myslí, a beru, že každý má právo na svůj názor, ale p. Soukup odpovídal tak, jak začínající ambiciózní reportér chtěl a jaký byl v tu dobu postoj většinové (laické) veřejnosti, tj. okamžitě rally zakázat, bez uvedení důvodu. Navíc to znělo hrozně hraně. Asi jako když souzený odpovídá přesně podle toho, jak ho naučil advokát. Jasně, rally není úplně bezpečná zábava a každoročně je x mrtvých po celém světě, ale nikdo ty lidi nenutil tam být. Ale na kouření, v běžném provozu, válkách apod. zemřou miliony lidí ročně a často byli zcela nevinní a jen byli v nesprávnou dobu na nesprávném místě. Stručně řečeno, i kdyby všichni zůstali ležet v posteli, tak může někdo zahynou ne vlastní vinou.
Člověk, který mentoruje ve spotech Besipu o bezpečnosti na silnicích, by se zrovna "Kalábrií na 1 zátah" prsit nemusel... Kázat vodu a pít víno, tím si mě teda nezíská


cesty nad 1000 km na jeden zátah,to je o hubu.Dnes pokud jedu na dovolenou autem,tak již cestu si naplánuju jako část dovolený,někde přibližně vejpůl se vyspíme,nebo se i nějaký den zdržíme a spokojenost.
reagować


przep. aktualizację
ten temat obserwujesz

zakończyć obserwację danego tematu


Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, wszelkie prawa zastrzeżone.