0
powrót
 

diskuze k tématu: Jak se v Rusku hlídá špatné parkování? (VIDEO)

kategorie zaszeregowania tematu:
Pavlik
ilość wystąpień1327
data registracji09.10.2008
Niedziela 07.08.2016 07:57, aktivisty opravdu nemusím
Tyhle samozvané strážce pořádku opravdu nemusím. Podle mého názoru jim nejde o "spasení světa", ale o vyvolávání konfliktů. Vůbec se tomu řidiči Bentley nedivím, že jim dal pěstí. Je zaměstnanec, tedy plní příkazy klienta + odpovídá za auto v ceně několika milionů. Jen přední sklo toho auta stojí víc než většina těch aktivistů vydělá za roku. A pokud jsem dobře viděl, měli aktivističtí chlapci hodně velké štěstí - posádka Bentley byla ozbrojená.....
reagować
ivan2
ilość wystąpień118
data registracji11.11.2010
Niedziela 07.08.2016 10:41, 123
Takže když nefunguje stát, potamžo dopravní policie, je špatně aby lidi upozorňovali na problém? Už vidím jak řídíš ten trolejbus a říkáš.. jo jo, blbí aktivisti, tady otravujou nebohý oligarchy a taxikáře. A to s tim zaměstnancem, který chudák plní jen příkazy klienta, on ho někdo nutí dělat řidiče?
reagować
Pavlik
ilość wystąpień1327
data registracji09.10.2008
Niedziela 07.08.2016 16:31, RE: 123
ivan2 napisał:
Takže když nefunguje stát, potamžo dopravní policie, je špatně aby lidi upozorňovali na problém? Už vidím jak řídíš ten trolejbus a říkáš.. jo jo, blbí aktivisti, tady otravujou nebohý oligarchy a taxikáře. A to s tim zaměstnancem, který chudák plní jen příkazy klienta, on ho někdo nutí dělat řidiče?


Pokud nefunguje policie, máš si jít stěžovat. Nic tě neopravňuje brát spravedlnost do vlastních rukou (mimo nutné obrany a ta je zákonem přesně vymezena). Pokud by jen "napomínali", je to ještě snad pro někoho akceptovatelné, ale s tím lepením samolepek překročili hranici. Vůbec se nedivím, že se "napomínaní" řidiči chovají k této partičce pravdoláskařů agresivně.

A jen tak mimochodem (stran toho řidiče), jak by se tobě osobně líbilo, kdybys kvůli podobné partě blbečků prosazujících vlastní verzi "spravedlnosti" dostal v práci výpověď?
reagować
Zdeny60
ilość wystąpień1244
data registracji08.09.2009
Poniedziałek 08.08.2016 07:39, Pavlíku, byl jsi vůbec někdy v Rusku?
Mám dojem, že asi ne. Kdybys byl, tak by ses nad tím videem vůbec nepozastavil. Víc než jinde na světe, platí v Rusku tzv. samozvaná moc- ale z té druhé strany. Mám prachy, můžu absolutně všechno. A věř, že našetřit v Rusku na bently není pro normální lidi možné, ani pro státní úředníky, ani pro primáře nemocnic a potažmo ani pro regulerně podnikající lidi se zavedenými firmami. Neříkám, že takoví nejsou, ale je jich jak šafránu. Za to o hodně více tam potkáš lidí, kteří ke zmíněným bentleyům přišlo jaksi dost neregulerní cestou. A ty se jich zastáváš? Vlastně, proč mě to u tebe překvapuje? Vždyt ty argumentuješ tím, co se ti hodí.

A byl jsi v Bělorusku? Tam to je ještě markantnější. Z průměrné státní mzdy ve výši cc a150EUR/měsíc se na bentley nezmůžeš nikdy. A jezdí jich tam poměrně dost, tak, jako jiných luxusních značek. A věř, že tito lidé tam mohou vše. A taky jsou trnem v oku těm normálním, takže se nelze divit vyvolané reakci na jejich akci.




reagować
sheogorath
ilość wystąpień527
data registracji27.05.2016
Poniedziałek 08.08.2016 13:15, Hmmmmm
Kdyby panove zkusili tem ridicum domluvit (coz vypada, ze udelali), a nasledne, pokud nepreparkuje zavolali policajty a nahlasili to, bude vse v poradku. Jestli v rusku nefunguje policie, timhle rozhodne fungovat nezacne.


Klasickej projev cloveka, kterymu se dneska rika "aktivista". Patrne na soc davkach (jinak by byl nejspis v praci, nebo relaxoval po praci) obtezuje ostatni vnucovanim svych nazoru, a sve predstavy o spravedlnosti. Tohle je jen buzerace lidi a vyvolavani konfliktu, nic to nezmeni, akorat driv nebo pozdeji skonci v nemocnici.
Myslim, ze treba aplikace prirucniho hasiciho pristroje na to individuum by byla vic nez adekvatni...


reagować
Pavlik
ilość wystąpień1327
data registracji09.10.2008
Poniedziałek 08.08.2016 18:53, RE: Pavlíku, byl jsi vůbec někdy v Rusku?
Zdeny60 napisał:
Mám dojem, že asi ne. Kdybys byl, tak by ses nad tím videem vůbec nepozastavil. Víc než jinde na světe, platí v Rusku tzv. samozvaná moc- ale z té druhé strany. Mám prachy, můžu absolutně všechno. A věř, že našetřit v Rusku na bently není pro normální lidi možné, ani pro státní úředníky, ani pro primáře nemocnic a potažmo ani pro regulerně podnikající lidi se zavedenými firmami. Neříkám, že takoví nejsou, ale je jich jak šafránu. Za to o hodně více tam potkáš lidí, kteří ke zmíněným bentleyům přišlo jaksi dost neregulerní cestou. A ty se jich zastáváš? Vlastně, proč mě to u tebe překvapuje? Vždyt ty argumentuješ tím, co se ti hodí.A byl jsi v Bělorusku? Tam to je ještě markantnější. Z průměrné státní mzdy ve výši cc a150EUR/měsíc se na bentley nezmůžeš nikdy. A jezdí jich tam poměrně dost, tak, jako jiných luxusních značek. A věř, že tito lidé tam mohou vše. A taky jsou trnem v oku těm normálním, takže se nelze divit vyvolané reakci na jejich akci.


Zdeny, pro mě je prostě soukromé vlastnictví "nedotknutelné". Až ti podobný chytrák jako jsi ty obtáhne nové auto korunou, protože jsi si na něj přece "nemohl vydělat poctivě", tak sám uvidíš, jak je to příjemný pocit. A pokud máš schopnost z videa nebo letmým pohledem na ulici zjistit jak si člověk své peníze vydělal, divím se, že nepracuješ pro justici .

reagować
Zdeny60
ilość wystąpień1244
data registracji08.09.2009
Wtorek 09.08.2016 06:09, RE: Pavlíku, byl jsi vůbec někdy v Rusku?
Pavlik napisał:
Zdeny60 napisał:
Mám dojem, že asi ne. Kdybys byl, tak by ses nad tím videem vůbec nepozastavil. Víc než jinde na světe, platí v Rusku tzv. samozvaná moc- ale z té druhé strany. Mám prachy, můžu absolutně všechno. A věř, že našetřit v Rusku na bently není pro normální lidi možné, ani pro státní úředníky, ani pro primáře nemocnic a potažmo ani pro regulerně podnikající lidi se zavedenými firmami. Neříkám, že takoví nejsou, ale je jich jak šafránu. Za to o hodně více tam potkáš lidí, kteří ke zmíněným bentleyům přišlo jaksi dost neregulerní cestou. A ty se jich zastáváš? Vlastně, proč mě to u tebe překvapuje? Vždyt ty argumentuješ tím, co se ti hodí.A byl jsi v Bělorusku? Tam to je ještě markantnější. Z průměrné státní mzdy ve výši cc a150EUR/měsíc se na bentley nezmůžeš nikdy. A jezdí jich tam poměrně dost, tak, jako jiných luxusních značek. A věř, že tito lidé tam mohou vše. A taky jsou trnem v oku těm normálním, takže se nelze divit vyvolané reakci na jejich akci.
Zdeny, pro mě je prostě soukromé vlastnictví "nedotknutelné". Až ti podobný chytrák jako jsi ty obtáhne nové auto korunou, protože jsi si na něj přece "nemohl vydělat poctivě", tak sám uvidíš, jak je to příjemný pocit. A pokud máš schopnost z videa nebo letmým pohledem na ulici zjistit jak si člověk své peníze vydělal, divím se, že nepracuješ pro justici .


Kdybys mně zaparkoval na mým pozemku, pustím na tebe hladovýho dobrmana...Zase jis nepochopil, o čem tenhle článěk je. Já ti napovím, ten není o hájení soukormého majetku, ale o prezentaci moci a síly díky penězům. A to je v Rusku to, co markantně bije do očí. Byl jis tam? Pobýval jis tam? Pracoval jsi tam? Nebo v Bělorusku? Nebo na Ukrajině? Já ano a vím o tom hodně.
Jinak jsi docela trapnej. necítím potřebu nikomu nic obtahovat, to je možná tvůj styl, když ho tak prezentuješ, možná, že z tebe čiší závist, když ti tohle leží na mozku jak šváb.

reagować
Valnoha
ilość wystąpień322
data registracji03.01.2011
Wtorek 09.08.2016 07:46, Hhhhhh vvvvvvb ccccccge
Nevim proc vam lezi v zaludku ten bentley. Stejne tak mohl tomu slunickarovi dat razitko ridic z te Lady.....
reagować
sheogorath
ilość wystąpień527
data registracji27.05.2016
Wtorek 09.08.2016 09:11, ...
No meli mu ho dat vsichni, treba by ho to i prestalo bavit
reagować
ivan2
ilość wystąpień118
data registracji11.11.2010
Wtorek 09.08.2016 11:17, 123
Jestli jsem dobře viděl, tak nejdřív požádali ty řidiče, aby neparkovali kde nemají a až když byli posláni do háje, teprv jim dali tu samolepku. Ale souhlasim že ta samolepka je zoufalá a nic neřeší, stejně jako policie, která maximálně akorát inkasuje úplatek. Efektivní by bylo, kdyby mu ten trolejbus nechtěně urazil zrcátko.
reagować
danet - redakce TipCars
ilość wystąpień538
data registracji16.11.2012
Wtorek 09.08.2016 14:55, Diskuze
Prosím o věcnou diskuzi bez osobních útoků. Děkuji a přeji Vám všem hezký den.
reagować
brin
ilość wystąpień727
data registracji28.03.2011
Środa 10.08.2016 07:41, Výborný
Redakce požádá o věcnou diskuzi bez osobních útoků a urážek a Pavlík hned reaguje nadávkami a Zdeny si přisazuje... Vy jste fakt jak malí kluci na písečku, kteří mají jednu lopatičku.
reagować
danet - redakce TipCars
ilość wystąpień538
data registracji16.11.2012
Środa 10.08.2016 08:16, Diskuze na tomto fóru
Dobrý den všem.

Poslední příspěvky v této debatě byly promazány, neboť jak praví "Pravidla pro uživatele webu TipCars" admin webu má právo smazat:
- příspěvky obsahující vulgarismy, nadávky nebo slovní útoky urážejícího charakteru
- příspěvky, které budou vyhodnoceny jako nevhodné

Tímto Vás ještě jednou žádám, abyste diskutovali s respektem k jiným názorům a v případě, že se Vám zdá něčí názor naprosto neslučitelný s tím Vaším, a cítíte, že ve Vás stoupají emoce, v zájmu zachování vlastního zdraví na něj nereagujte. Děkuji všem věcně přispívajícím do naší diskuze a přeji nám VŠEM hezký den.
reagować


przep. aktualizację
ten temat obserwujesz

zakończyć obserwację danego tematu




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, wszelkie prawa zastrzeżone.