0
powrót
 

diskuze k tématu: Čím je auto starší, tím méně se vyplatí leasing

kategorie zaszeregowania tematu:
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Piątek 09.03.2007 21:59, lesing, berličky pro HTP
Ale leasing, to je OK když si firma chce nakoupit nový vozový park a jak zkončí leasing tak ho zas prodá a zalízuje zas novej. Buď na auto mám nebo jdu na tramvaj. Také berličky si nechte. První auto jsem si platil hotově a druhé teď nedávno Bargeld.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Sobota 10.03.2007 00:31, Reklama
A samozřejmě nemohla chybět reklama na škodu a škofin! Bez toho by to snad ani nešlo. Škoda simpy never!!!
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Sobota 10.03.2007 07:23, Pepe
Tak zrovna pojištění přes leasingovku nebývá výhoda, spíše naopak. Například spoluúčast je pevně daná, o připojištění (např. čelního skla) se špatně dohaduje. Souhlasím, že leasingovka díky hromadné pojistce dostane zajímavé rabaty, ale samozřejmě jen zlomek přenese na klienta. A tak je např. leasing s nulovým navýšením opepřen pořádnou pojistkou a pod. Ale když nechceš, tak nech být....
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Sobota 10.03.2007 17:29, Vnucené havarijní
Zajímavé, že všechny i renomované motoristické časopisy a stránky prezentují nutnou havarijní pojistku u leasingu vždy jenom jako jako jednoznačnou výhodu!!! Osobně ale havarijní nechci a snad nebudu potřebovat, za 20 let ježdění co ji nemám jsem ušetřil na nové auto a neživím pojišťovny. Navíc na ojeté staré krámy je havarijní, které Vám leasingovky vnutí, relativně drahá.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Sobota 10.03.2007 21:01, RE: Vnucené havarijní
Leoš napisał:
Zajímavé, že všechny i renomované motoristické časopisy a stránky prezentují nutnou havarijní pojistku u leasingu vždy jenom jako jako jednoznačnou výhodu!!! Osobně ale havarijní nechci a snad nebudu potřebovat, za 20 let ježdění co ji nemám jsem ušetřil na nové auto a neživím pojišťovny. Navíc na ojeté staré krámy je havarijní, které Vám leasingovky vnutí, relativně drahá.
Jde jeste o to, ze havarijni ma 3 casti, jedna je pojistnei proti kradezi, druha proti tomu kdyz nabourate, a treti proti fandalismu.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Poniedziałek 12.03.2007 14:26, prodejce ojetých vozů
Chybí mi zde podstatné :
Leasingová společnost dnes nabízí 2produkty - leasing, nebo úvěr. A je pravda, že používanější je dnes úvěr. Nicméně není pravdou, že by se jednalo o úvěr BANKOVNÍ. Jde prostě o jiný produkt než leasing, ale poskytuje ho stejná společnost jako leasing. Navíc má úvěr (kromě zmiňovaného ve článku) výhodu v tom, že je zde nižší zátěž na klietna - méně papírování. A např. u Úvěru do 150tis. není třeba platit havarijní pojistku !
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Wtorek 13.03.2007 10:18, RE: prodejce ojetých vozů
anonym napisał:
Chybí mi zde podstatné :
Leasingová společnost dnes nabízí 2produkty - leasing, nebo úvěr. A je pravda, že používanější je dnes úvěr. Nicméně není pravdou, že by se jednalo o úvěr BANKOVNÍ. Jde prostě o jiný produkt než leasing, ale poskytuje ho stejná společnost jako leasing. Navíc má úvěr (kromě zmiňovaného ve článku) výhodu v tom, že je zde nižší zátěž na klietna - méně papírování. A např. u Úvěru do 150tis. není třeba platit havarijní pojistku !
Jo to je pravda, koupil jsem krám s částečnou pomocí úvěru ve výši 149 000,- a pojistku mit nemusím.
reagować


przep. aktualizację
ten temat obserwujesz

zakończyć obserwację danego tematu




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, wszelkie prawa zastrzeżone.