0
powrót
 

diskuze k tématu: Bezpečnost na silnicích se změnila

kategorie zaszeregowania tematu:
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Poniedziałek 14.08.2006 09:35, Silně pozměněná pravidla
Ano, byla silně pozměněná pravidla:
v obci 50 km/h
mimo obec 90 km/h
dálnice 130 km/h
Tato brutální inovovaná redukce rychlosti se dotkla každého
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Poniedziałek 14.08.2006 09:52, RE: Dvojí metr
David napisał:
Ano, byla silně pozměněná pravidla:
v obci 50 km/h
mimo obec 90 km/h
dálnice 130 km/h
Tato brutální inovovaná redukce rychlosti se dotkla každého
Všimněte si, kdo vás předjíždí velkou rychlostí v obci, kdo přes plnou čáru mimo obec atd...velmi často jde o řidiče, kteří mají tzv. protekční značku ve stylu 1x77777 apod...asi vědí, že jim se nemůže nic stát, a kdyby náhodou bourali tak to za pár kapříků "kamarád" policajt sfoukne se stolu.....
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Poniedziałek 14.08.2006 10:24, Chybná interpretace
Počet nehod za měsíc červenec se nesnížil ale naopak zvýšil. Je třeba se podívat do statistik pojišťoven a né policejních které byly úmyslně upraveny tak, aby všechno mluvilo pro nový silniční zákon.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Poniedziałek 14.08.2006 11:45, RE: Chybná interpretace
Dave napisał:
Počet nehod za měsíc červenec se nesnížil ale naopak zvýšil. Je třeba se podívat do statistik pojišťoven a né policejních které byly úmyslně upraveny tak, aby všechno mluvilo pro nový silniční zákon.
Ty jseš ale vtipálek Dejve... :o)))
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Poniedziałek 14.08.2006 11:46, RE: Chybná interpretace
Dave napisał:
Počet nehod za měsíc červenec se nesnížil ale naopak zvýšil. Je třeba se podívat do statistik pojišťoven a né policejních které byly úmyslně upraveny tak, aby všechno mluvilo pro nový silniční zákon.
Ty jseš ale vtipálek Dejve... :o)))
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Poniedziałek 14.08.2006 12:04, RE: Chybná interpretace
Mike napisał:
Ty jseš ale vtipálek Dejve... :o)))
Dave ma pravdu a jeste se zmenila statistika, ze za mrtveho se povazuje osoba, ktera umre do 24 hodin od nehody do 1.7 to bylo 72 hodin. Takze jak pravy prislovy existuji 3 druhy lzi.
1. lez.
2. velka lez.
3. statistiky.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Poniedziałek 14.08.2006 12:42, RE: Chybná interpretace
Dave napisał:
Počet nehod za měsíc červenec se nesnížil ale naopak zvýšil. Je třeba se podívat do statistik pojišťoven a né policejních které byly úmyslně upraveny tak, aby všechno mluvilo pro nový silniční zákon.
Dave má pravdu. Nehod neubylo akorát místo toho aby se k nehodě zavolala policie (která rozdá hafo bodu a pokuty z říše snu )tak se radši řidiči domluví mezi sebou a nějak ty vyrovnájí nebo se nehoda nahlásí akorat pojištovně.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Poniedziałek 14.08.2006 13:14, RE: Chybná interpretace
croell napisał:
Dave má pravdu. Nehod neubylo akorát místo toho aby se k nehodě zavolala policie (která rozdá hafo bodu a pokuty z říše snu )tak se radši řidiči domluví mezi sebou a nějak ty vyrovnájí nebo se nehoda nahlásí akorat pojištovně.
OK, máte pravdu, nehod je stejně!!! Nepozornost a nešťastné náhody se budou stávat i nadále. KAŽDÝ - byť i jeden zbytečně promarněný život ročně za nový zákon STOJÍ! Odpodne spousta nehod, kdy opilec nebo pirát silnic způsobí neštěstí jiným lidem a ne sobě! Co tak ten zákon tedy zrušit, ať se zase mohohou jezdit závody přes města a vesnice a ať na silnicích zase zavládne anarchie! Jezdím teprve 8 let (cca 120000km) a bez nehody a pokut. Předpisy jsem dodržoval a stále dodržuji, tedy pro mě se nic s novým zákonem nezměnilo, ale jsem rád, že se mnoho změnilo pro ty co si na něj nejvíce stěžují. Káždý chce stále práva a žádné povinnosti, každý chce pro českou mentalitu nefunkční prevenci a žádnou represi! Nový zákon není dokonalý, ale princip je správný!
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Poniedziałek 14.08.2006 17:47, pro TN
TN napisał:
OK, máte pravdu, nehod je stejně!!! Nepozornost a nešťastné náhody se budou stávat i nadále. KAŽDÝ - byť i jeden zbytečně promarněný život ročně za nový zákon STOJÍ! Odpodne spousta nehod, kdy opilec nebo pirát silnic způsobí neštěstí jiným lidem a ne sobě! Co tak ten zákon tedy zrušit, ať se zase mohohou jezdit závody přes města a vesnice a ať na silnicích zase zavládne anarchie! Jezdím teprve 8 let (cca 120000km) a bez nehody a pokut. Předpisy jsem dodržoval a stále dodržuji, tedy pro mě se ni...
Až spadneš z kola a dostaneš za to 20 000,- pokutu tak změníš názor.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Poniedziałek 14.08.2006 17:48, RE: pro TN
Aleš napisał:
Až spadneš z kola a dostaneš za to 20 000,- pokutu tak změníš názor.
Pardon tedy vlastně 25 - 50 000,-
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Poniedziałek 14.08.2006 18:59, RE: Chybná interpretace
TN napisał:
OK, máte pravdu, nehod je stejně!!! Nepozornost a nešťastné náhody se budou stávat i nadále. KAŽDÝ - byť i jeden zbytečně promarněný život ročně za nový zákon STOJÍ! Odpodne spousta nehod, kdy opilec nebo pirát silnic způsobí neštěstí jiným lidem a ne sobě! Co tak ten zákon tedy zrušit, ať se zase mohohou jezdit závody přes města a vesnice a ať na silnicích zase zavládne anarchie! Jezdím teprve 8 let (cca 120000km) a bez nehody a pokut. Předpisy jsem dodržoval a stále dodržuji, tedy pro mě se ni...
KAŽDÝ - byť i jeden zbytečně promarněný život ročně za nový zákon STOJÍ! Proto by se mel zakon zmenit ve smyslu v obci 10-20km,mimo obec 40-50, dalnice 70-80.V kazdem aute min.6xairbag ,4 bodove pasy,ochranny ram atd atd. Nedalo mi to a musel jsem reagovat.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Poniedziałek 14.08.2006 19:16, RE: Chybná interpretace
Ramon napisał:
KAŽDÝ - byť i jeden zbytečně promarněný život ročně za nový zákon STOJÍ! Proto by se mel zakon zmenit ve smyslu v obci 10-20km,mimo obec 40-50, dalnice 70-80.V kazdem aute min.6xairbag ,4 bodove pasy,ochranny ram atd atd. Nedalo mi to a musel jsem reagovat.
Nech se vyšetřit.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Poniedziałek 14.08.2006 20:02, RE: Chybná interpretace
TN napisał:
OK, máte pravdu, nehod je stejně!!! Nepozornost a nešťastné náhody se budou stávat i nadále. KAŽDÝ - byť i jeden zbytečně promarněný život ročně za nový zákon STOJÍ! Odpodne spousta nehod, kdy opilec nebo pirát silnic způsobí neštěstí jiným lidem a ne sobě! Co tak ten zákon tedy zrušit, ať se zase mohohou jezdit závody přes města a vesnice a ať na silnicích zase zavládne anarchie! Jezdím teprve 8 let (cca 120000km) a bez nehody a pokut. Předpisy jsem dodržoval a stále dodržuji, tedy pro mě se ni...
I kdyz zakone neni dokonaly a ma hodsne velkych nedostatku, jako treba pad z kola atd tak se zakonem souhlasim, myslenka je dobra, politici to akorat spatne napsali vsechno po pravni strance, ale je pravda, ze usmrcenych lidi je mene, a ty male bouracky ve meste, ktere se hlasi jen pojistovne a ne policii bylo a budou, ale vetsinou to odnesou jen plechy, ktere se daji koupit, ale zranenych a usmrcenych lidi je mene a to je pro me prinos. Pred bodovym systemem jsem nejezdil zrovna podle predpisu, jezdil jsem v obci okolo 60 ( asi jako kazdy) Mimo obec podle situace i 110 a to jsem jeste hodne casto byl brzdou provozu. Ted jezdim predpisove a nikdo na me netroubi, neblika a zbesile nepredjizdi a jsem spoojeny. Myslim¨, ze lidi drive ani moc podle predpisu jezdit nemohli protoze je vsichni tlacili pred sebou a nutili je jet rychleji. Jsou tady protekcni lidi co maji penize a jezdi stale neohleduplne, ale je jich mnohem mene nez jich bylo driv. A snad jednou dojde i na vedeni policie a dostanou body a zakazy i vysoce postaveni policiste
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Poniedziałek 14.08.2006 21:27, RE: Chybná interpretace
Martin napisał:
I kdyz zakone neni dokonaly a ma hodsne velkych nedostatku, jako treba pad z kola atd tak se zakonem souhlasim, myslenka je dobra, politici to akorat spatne napsali vsechno po pravni strance, ale je pravda, ze usmrcenych lidi je mene, a ty male bouracky ve meste, ktere se hlasi jen pojistovne a ne policii bylo a budou, ale vetsinou to odnesou jen plechy, ktere se daji koupit, ale zranenych a usmrcenych lidi je mene a to je pro me prinos. Pred bodovym systemem jsem nejezdil zrovna podle predpisu,...
No já teda nevím, v něčem máš pravdu, ale na druhou stranu přibylo řidičů, kteří mě docela serou bezdůvodně pomalou jízdou. Myslím tím v obci 40 a někdy i méně, mimo obec jsem potkal také nemálo brzd provozu, kteří jeli 70 apod. Tím jsou tak bezpeční, že jsou až nebezpeční, jelikož se jich většina snaží předjet.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Poniedziałek 14.08.2006 21:59, Pro pepe
pepe napisał:
No já teda nevím, v něčem máš pravdu, ale na druhou stranu přibylo řidičů, kteří mě docela serou bezdůvodně pomalou jízdou. Myslím tím v obci 40 a někdy i méně, mimo obec jsem potkal také nemálo brzd provozu, kteří jeli 70 apod. Tím jsou tak bezpeční, že jsou až nebezpeční, jelikož se jich většina snaží předjet.
Přesně tak, pos... bych se z řidičů kteří jedou po silnici 1 třídy pro jistotu 70 km/hod i když je sucho a teplo, a předjížděj je pak když člověk nevidí za horizont atd.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Poniedziałek 14.08.2006 22:01, Zákon
Já s body ovšem souhlasím, ale např s německým systémem a hlavně s inteligentní policií, která mě nebude pokutovat za 135 na dálnici nebo 56 v obci.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Poniedziałek 14.08.2006 22:06,
Stejně si to pořád pálím 200, nebaví mně se táhnout za stádem pitomců co jede bezdůvodně 70 a brzdí provoz, a až mně zastaví, tak si vyměřím sám trest jako Husák.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Poniedziałek 14.08.2006 22:23, RE: bez předmětu
Pola napisał:
Stejně si to pořád pálím 200, nebaví mně se táhnout za stádem pitomců co jede bezdůvodně 70 a brzdí provoz, a až mně zastaví, tak si vyměřím sám trest jako Husák.
Tak ten pro tebe bude brzda taky.... Jinak pro pepeho: zapomínáš dodat, že jedou 70, jen když jede něco proti. Na rovince jedou i 90, ale uprostřed... Celá zatáčka pod brzdou a 20 atd,atd...
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Wtorek 15.08.2006 10:17, RE: Chybná interpretace
croell napisał:
Dave má pravdu. Nehod neubylo akorát místo toho aby se k nehodě zavolala policie (která rozdá hafo bodu a pokuty z říše snu )tak se radši řidiči domluví mezi sebou a nějak ty vyrovnájí nebo se nehoda nahlásí akorat pojištovně.
Nevěřil bych příliš pojišťovnám,potřebují mít důvod ke zvedání zákonného pojištění.
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Wtorek 15.08.2006 22:28, RE: bez předmětu
Pepe (s velkým P) napisał:
Tak ten pro tebe bude brzda taky.... Jinak pro pepeho: zapomínáš dodat, že jedou 70, jen když jede něco proti. Na rovince jedou i 90, ale uprostřed... Celá zatáčka pod brzdou a 20 atd,atd...
doplnil si to velmi přesně
reagować


Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, wszelkie prawa zastrzeżone.