0
powrót
 

diskuze k tématu: Auta zlevňují. Byla by chyba toho nevyužít

kategorie zaszeregowania tematu:
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 09.10.2008 22:39, Předváděčku?? MIKDY!!!
AUTA HONĚNÝ ZA STUDENA NA KTERÝCH SE VYSTŘÍDÁ DESÍTKY ŘIDIČŮ O 10% LEVNĚJI? DĚKUJI, NECHCI!
reagować
niezalogowany użytkownik
ilość wystąpień-
data registracji-
Cztwartek 12.02.2009 16:18, Prodejci slevňují...je čas nakoupit...
Ano i ne, většina skladových vozů je "rok stará", tedy skladový vůz, co "momentálně nemá jasného kupce, který si jej objednal". Jasně že sleva je na místě. Ale někteří prodejci to "využívají" k reklamě, až to vypadá, že se nabízí něco SUPER. A tlačí nás ke koupi. Když se podíváte na těch několik nově vyrobených (a neprodaných ) vozů, zjistíte, že ceny jsou "úplně někde jinde", žádná SUPER cena. Tak mi to přijde jako laciný trik, jak výhodně prodat, pardon - "výhodně nakoupit". Stále mi zní v uších, když jsem procházel areálem Škody, věty typu " ty vozy, co tady vidíte na ploše, už mají svého budoucího majitele, protože my nevyrábíme na sklad". Tak proč tedy je toho povyku pro nic tolik, kde se stala chyba? A propos, když z vozu vyberu část výbavy, pozměním cenu směrem dolů, tak se jaksi nehodí machrovat, že je to taky SUPER cena. To beru jako samozřejmost, vybrat si výbavu, ale i toto se běžně "využívá" jako něco EXTRA. Jen, někdo to "žere, někdo ne". Krize teprve začíná, tak jsem zvědav na "rétoriku prodejců", co teprve přijde, neb nikdy neříkej nikdy.
reagować


przep. aktualizację
ten temat obserwujesz

zakończyć obserwację danego tematu


Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, wszelkie prawa zastrzeżone.